Tisková zpráva: Projekt Mapa úspěchu startuje jak v médiích, tak i na internetu

Unikátní projekt podpory českých firem Mapa úspěchu, který se naplno rozběhne
15. října v České televizi, má také svoji internetovou podobu. Web www.mapauspechu.cz kompletně realizovala internetová agentura FG Forrest.  

Mapa úspěchu je projekt přinášející příběhy firem a lidí, kteří pozitivně změnili stav české společnosti a ekonomiky za posledních 20 let. Medailonky v podobě krátkých dokumentů začne vysílat Česká televize v hlavním vysílacím čase od 15. října a tyto příběhy budou také od podzimu přinášet další významná média. Všechen obsah bude nedílnou součástí webu www.mapauspechu.cz, kde budou k dispozici odvysílané díly, včetně detailního představení firem i osobností. Tvůrci předběžně počítají se 70 díly, ale není to konečné číslo.  

Web jsme postavili – jak jinak – na mapě. Uživatelé si budou moci najít medailonky firem přímo na mapě, vyhledat podle krajů nebo podle odvětví. Chybět nebude ani publicistický obsah – sekce Můj pohled je připravena na sérii blogů a článků významných osobností. Důležitým prvkem webu je také možnost diskuse pod každým příběhem,“ říká obchodní manažerka FG Forrest Lucie Šabatová.

Spolupráci s FG Forrest na internetové Mapě úspěchu oceňuje i předseda Sdružení CZECH TOP 100 a klíčová postava celého projektu Jan Struž: „Jedním z výborných partnerů projektu Mapa úspěchu je společnost FG Forrest, která rychle a kvalitně připravila interaktivní webové stránky“.

FG Forrest, a.s. je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald’s, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru