Dnes vyšlo 15 článků

Projekt EverBlock: Z Lega si postavíte nábytek i zahradní domek

everblock-7

Můžete si postavit domeček

Vraťte se do dětských let. Vzpomínáte si na Lego? Z miniaturních kostek a obdélníků jste určitě skládali při nejmenším domečky. Nový americký projekt EverBlock přináší kostky v životní velikosti. Z Lega si vypůjčuje princip kostek a můžete tak sestavit prakticky cokoliv – od nábytku, přes zahradní domek, až po zeď.

Jakmile vás výtvor omrzí, stačí ho stejně jako u klasického Lega rozebrat a postavit něco nového. EverBlock je k dostání ve třech variantách – největší délka 30,48 cm (možnost instalace kabelů), střední délka 15,24 cm a nejmenší délka 7,62cm. Aktuálně si můžete zakoupit třináct barevných variací, přičemž nechybí ani prémiová zlatá a stříbrná barva.

everblock-8

Stylově vypadá i bar z Lega

Jaká je cena?

Cena startuje na hranici 3,95 dolarů za kostku. Nicméně k dostání je výhodný set za 150 dolarů, který zahrnuje celkem 26 kostek. Kostky jsou ošetřeny tak, aby byly odolné vůči vodě a chemikáliím.

everblock-6

Je možné postavit také zeď

everblock-5

Ozdobíte si stůl

everblock-4

Uplatní se i na zahradě


Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru