Tisková zpráva: Prohlášení Vapers Club – Česká asociace vapingu

Prohlášení Vapers Club – Česká asociace vapingu

Dne 13.4. 2013 byl na webu tn.cz uveřejněn článek s názvem Pozor! E-cigareta vás může i zabít. V Evropě už ji raději zakazují.

Autor článku zcela prokazatelně zčásti lže a zčásti překrucuje fakta.

Občanské sdružení Vapers Club – Česká asociace vapingu, která sdružuje uživatele i prodejce elektronických cigaret, se od tohoto článku zcela rozhodně distancuje a prohlašuje, že není pravdivý.

Kdyby se podobná zpráva vyskytla v nějakém bulvárním deníku, nepřekvapilo by nás to. Ale je-li takováto zpráva uveřejněna na oficiálním webu televizní stanice Nova, na webu, na který je upozorňováno v hlavní zpravodajské relaci této televize, to je přinejmenším zarážející.

Máme za to, že uvedená zpráva je součástí mediální kampaně, vedené proti elektronickým cigaretám a vapingu jako takovému. Co a jaké lobbistické tlaky se za touto kampaní skrývají, si lze vcelku logicky odvodit.

Vapers Club – Česká asociace vapingu je kdykoliv připraven novinářům a médiím poskytnout seriózní a pravdivé informace o této problematice.

Kontakt:

Vapers club – Česká asociace vapingu

K Mladíkovu 127, 25242 Jesenice

e-mail: Vapers.Club@email.cz

mobil: +420 602 697 361

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru