Dnes vyšlo 15 článků

Programování bylo oficiálně přejmenováno na „googlení Stackoverflow“

Internetem se včera začala rychlostí blesku šířit zpráva o tom, že programování bylo oficiálně přejmenováno na „googlení Stackoverflow“. Protože ať už programujete v čemkoliv (možná kromě Baltíka nebo Karla), určitě hledáte vše, co nevíte, nebo co vám nefunguje, právě na Stackoverflow.

Při googlení většiny programátorských problémů vedou první odkazy na Stackoverflow a často tam opravdu najdete řešení. V souvislosti s tím se objevila zpráva, že Institut pro elektrotechnické a elektronické inžernýrství (IEEE) přejmenoval programování na „googlení Stackoverflow“.

stackoverflow

Křížovkáři mají křížovkářský slovník, programátoři mají Stackoverflow

Píše se v ní také, že IEEE Computer Society mění svůj název na IEEE Quick Look At StackOverflow Society. Všem vysokým školám na světě je doporučováno, aby přestaly udělovat tituly v počítačovém programování a softwarovém inženýrství a místo toho své obory nazvaly „Googlení Stackoverflow“.

Samozřejmě je to celé výmysl webu The Allium, který je plný podobně vtipných zpráv, ale má to něco do sebe. Popřemýšlejte, zda byste se také místo senior programátora neměli nazývat „Senior Googler Stackoverflow“.

Komentáře

Nahoru