Tisková zpráva: Program Fire Scout vybírá radar AN/ZPY-4(V)1 od firmy Telephonics

Program Fire Scout vybírá radar AN/ZPY-4(V)1 od firmy Telephonics

Telephonics Corporation (dále jen Telephonics), dceřiná společnost plně vlastněná firmou Griffon Corporation (burzovní index NYSE: GFF), dnes oznámila, že Grumman Aerospace Systems si vybrala její vícerežimový námořní průzkumný radar AN/ZPY-4(V)1 pro použití na taktických bezpilotních letounech MQ-8B s kolmým startem i přistáním (VTUAV), jako součást průzkumného střeleckého radaru amerického námořnictva v rámci programu „schopnosti rychlého nasazení“.

Radar je nakonfigurován pro platformu MQ-8B tak, aby jedinečným způsobem umožňoval letounům VTUAV provádět širokou škálu průzkumných, zpravodajských, dohledových a rekognoskačních misí (ISR), a to z pozemních základen i z lodí. Začlenění radaru umožní operátorům amerického námořnictva provádět vzdálené řízení ze země nebo z moře. Ve spojení s palubním elektro-optickým senzorem radar výrazně zvýší dosah letounů VTUAV, pokud jde o oblast průzkumného pokrytí a účinnosti obsluhy.

„Integrace vícerežimového radaru AN/ZPY-4(V)1 do průzkumného střeleckého radaru MQ-8B obohatí platformu o senzor pro každé počasí, který dá systému schopnost prozkoumávat rozsáhlé oblasti,“ řekl pan Kevin McSweeney, provozní ředitel společnosti Telephonics. „Radar AN/ZPY-4 (V) 1 rozšíří výhody ISR amerického námořnictva při provádění námořních a pozemních bezpilotních operací.“

O společnosti Telephonics

High-tech inženýrská a výrobní zařízení společnosti Telephonics dodávají integrovaná informační, komunikační a senzorová systémová řešení pro vojenské a komerční trhy na celém světě. Telephonics se specializuje na letecké komunikační systémy, bezdrátové komunikační systémy, radary, systémy identifikace přátel a nepřátel, integrované bezpečnostní systémy, systémy řízení letového provozu, leteckou elektroniku, provádění analýz hrozeb a radarové systémy.

O společnosti Griffon Corporation

Griffon Corporation (dále jen „Společnost“ nebo „Griffon“) má sídlo v New Yorku ve státě New York. Griffon je diverzifikovaná manažerská a holdingová společnost, která podniká prostřednictvím dceřiných firem. Dohlíží na činnost svých dceřiných společností, přiděluje jim prostředky a řídí jejich kapitálové struktury. Společnost svým dceřiným firmám poskytuje řízení a pomoc s akvizicemi, příležitostmi k růstu a převody. Griffon rovněž vyhledává, vyhodnocuje a případně získává další podniky, které nabízejí potenciálně atraktivní zhodnocení kapitálu pro účely její další diverzifikace.

Výhledová prohlášení

Výhledová prohlášení podle Zákona o vedení sporů o cenné papíry z roku 1995: Některá prohlášení, jiná, než historické skutečnosti uvedené v této tiskové zprávě, jsou výhledová prohlášení. Tato výhledová prohlášení jsou založena na přesvědčení vedení společnosti a předpokladech založených na informacích, které má vedení společnosti v současné době k dispozici. Skutečné výsledky se mohou podstatně lišit od výsledků uvedených ve výhledových prohlášeních. Informace o rizicích a nejistotách, které mohou ovlivnit výsledky společnosti a výhledová prohlášení, jsou uvedeny v hlášeních společnosti Griffon podaných Komisi pro obchod s cennými papíry. Společnost se nezavazuje v reakci na budoucí události ani okolnosti ani v reakci na vznik neočekávaných událostí publikovat revize těchto výhledových prohlášení.

(C) 2013 Telephonics Corporation. 815 Broad Hollow Road, Farmingdale, NY 11735. Všechny obchodní značky, obchodní názvy, služební značky a loga použitá v tomto textu jsou majetkem příslušných společností.

Kontakty

Kontakt pro investory:

ICR, Inc.

Anthony Gerstein, 646-277-1242

anthony.gerstein@icrinc.com

nebo

Kontakt na společnost:

Telephonics Corporation

Carrie Petrocca-Aronson, 631-755-7583

petrocca@telephonics.com

Zdroj: Telephonics Corporation

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20130108006980/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru