Program Facebook Start podpoří začínající mobilní startupy

Fb Start je nový program od společnosti Facebook, který vám pomůže všem začátečníkům s úspěšným start upem na mobilním telefonu! Na výběr máte hned ze 3 programů.

Fb Start je program od společnosti Facebook. Tento program se zaměřuje na mobilní startupy. Cílem tohoto programu je pomoct nováčkům s tím, jak být úspěšný. Do programu se může zaregistrovat úplně každý, stačí mít pouze skvělé nápady, které byste chtěli zužitkovat. Program funguje už od minulého roku, kdy Facebook stihl rozdat přibližně 100 miliónů dolarů, které rozdělil mezi 3800 startupů.

Screenshot_2

Na výběr máte ze 3 programů, záleží pouze na tom, jak moc je člověk úspěšný

Facebook nabízí hned několik programů, z kterých si můžete vybrat. Jako první program je program Pre-Launch Track, který je především pro ty, co teprve začínají s konceptem projektu. FbStart těmto lidem nabídne prostředky, které jsou potřebné pro rozvoj. Jako druhý je program Bootstrap Track, který se zaměřuje už o krok dál. Konkrétně na ty, kteří svou aplikaci už představili světu a chtějí se posunout o ještě kousek dál. A jako úplně poslední program, je program s názvem Accelerate Track, který je vhodný už pro úspěšné projekty, které se ve světě aplikací ujali a určitou dobu se jim daří.  Díky tomuto programu se už teď ve velkém daří například aplikacím Hunger Crunch a Mixcloud.

Screenshot_3

Pokud vás nezaujaly startupy, podívejte se na pracovní místa

A pokud vás nezaujal žádný z nabízených programů a neuvažujete o mobilním startupu, mohlo by vás zaujmout tohle. Do týmu Fb Start se můžete přidat například jako organizátor, technický poradce nebo správce online komunity. Nejbližší event, který se bude konat poblíž České republiky, bude v Helsinkách. Tak co, zúčastníte se?

FB_WamdaZdroj: Fb Start, Startitup

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru