Profilovky se pomalu mění na staré. Tuto sobotu nás čeká další otázka?!

Profilovky se pomalu mění na staré. Tuto sobotu nás čeká další otázka?!

Správné odpovědi na záludnou otázku týkající se “Co se otevře jako první” už nyní kolují po internetu. Vše se začíná vyjasňovat a údajně už tuto sobotu by měla být nová otázka. Za chvíli se nám Facebook změní v ZOObook.

Několik dní staré profilovky se žirafami se pomalu a jistě mění na obvyklé s vlastními fotkami.

Někteří uživatelé Facebooku se této “žirafí horečky” nezúčastnili a ani doposud nevědí, že nějaká byla. Kladou si pouze otázky, proč jsou tady všude žirafy? Ve zkratce, Facebook se proměnil v zoologickou zahradu, kam přivezli pondělní objednávku žiraf.

„Musela jsem si změnit profilovku, protože jsem neuhodla hádanku. Tři dny musí být jako profilovka žirafa. Zkus to taky: Řešení mi pošli pouze ve zprávě, nepsat do komentů, uhodneš, můžeš si nechat svoji profilovku. Neuhodneš, najdi si žirafu a 3 dny ji musíš mít, pokud jsi férový hráč. Teď hádanka… Jsou 3 ráno a nečekaně za dveřmi stojí tvoji rodiče, chtějí s tebou posnídat. Ty máš marmeládu, med, víno, chléb a sýr. Co otevřeš jako první??? … Ještě jednou nepsat veřejně, jen mně. Pokud uhádnete, do komentů pod status napíšu vaše jméno, pokud ne bohužel změna profilovky.“

Správná odpověď je více než jasná, ale někteří si s tím lámou stále hlavu. IT technici by s jistotou řekli, že se podívají nejdříve na Google, co se děje nebo by dál spali. Odpovědi se hnedka rozšířily po internetu s balíkem různých spekulací a odhadů. Nyní už všichni s jistotou víme, že správnou odpovědí jsou “oči” nebo lze uznat i “dveře”. Správnost odpovědi si můžete ověřit na TheGreatGiraffeChallenge.com.

Celá žirafí horečka byla spuštěna 26.října a od té doby nabrala raketovou rychlost. Jenom na FB stránkách samotného organizátora se přidalo během několika dní přes 100 tis. lidí (aktuálně 133 tis. lidí). V porovnání je to dvakrát více než mají ViralBrothers fanoušků na FB.

Kdo to vymyslel?

Slovo “žirafa” nabralo během několika dnů nový význam. Všichni si tento pojem skládali dohromady záludnou otázku, kterou vymyslel hlavní propagátor Andrew Strugnell. 

Další otázka?!

Andrew slibuje na tuto sobotu další záludnou hádanku, je tedy možné, že se v následujícím týdnu se  největší světová sociální síť promění v rozsáhlou zoologickou zahradou.

Jakou byste chtěli otázku nebo zvíře na profilovku?

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru