Dnes vyšlo 1 článků

Profesionální fotky z červeného koberce jsou passé. Od teď letí styl „oscarového fota z mobilu“

Profesionální fotky z červeného koberce jsou passé. Od teď letí styl „oscarového fota z mobilu“

Víte, která fotografie teď drží rekord ve sdílení na Twitteru? Dodnes to byla fotka Baracka Obamy a jeho ženy Michelle, která zachycovala Obamovo znovuzvolení v roce 2012. Nyní byl rekord překonán fotografií, kterou na Twitter nasdílela moderátorka letošních Oscarů a která zachycuje všechny velké filmové hvězdy na předávání prestižních cen.

Moderátorka letošních Oscarů Ellen DeGeneresové nasdílela na Twitteru fotografii sebe a jejích filmových kolegů, kterou pořídil herec Bradley Cooper. Fotka byla dokonce vytvořena v hledišti a zvěčňuje velké hvězdy, jako jsou Brad Pitt, Angelina Jolie, Meryl Streepová, Julia Robertsová, Kevin Spacey, Jennifer Lawrence a další.

obama

Moderátorka odeslala snímek přímo v přímém přenosu. K fotce připsala své přání překonat rekord, který do té doby držela rekord fotka z volební noci, na které byli zvěčněni objímající se manželé Obamovi. Fotka s názvem „Další čtyři roky“ dosáhla více jak 780 000 přeposlání.

obama1

Moderátorčině fotce se podařilo během 2 hodin nasbírat neskutečné dva miliony retweetů. Moderátorka tuto radostnou zprávu oznámila ještě v průběhu ceremoniálu.

Vrcholem byla reakce herečky Meryl Streepové na moderátorčinu výzvu, aby si herečka vytvořila vlastní portrét na Twitter (tzv. selfie). Herečka jen vyplašeně zamrkala a hlesla: „Já ještě nikdy netweetovala.“

Zdroj: techcrunch.com/2014/03/02/thoreau-warned-us-about-ellens-oscar-selfie/

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru