Profesionální animace v novém programu od Googlu

Novinka od Googlu – nabízí profesionální tvorbu animací a reklamních bannerů pro každého.

Google spustil svůj nový Google Web Designer, který má sloužit svým uživatelům na tvorbu animací v HTLM5. Jedná se však o betaverzi a nejlepší na tom všem je, že se jedná o program zdarma, takže  je určen pro každého.Ve stručnosti to znamená, že prostřednictvím tohoto freeware programu můžete libovolně vytvořit reklamní banner, animaci, apod. Nevýhodou Google Web Designeru je, že nejde spustit na všech operačních systémech, funguje pouze na Windows a OS X. Na Linuxu program prozatím nefunguje, ale Google vynaloží snahu na dodělání „drobných“ nedodělků.

nabidka gwd

Vše na jednom místě

Google už stačil vytvořit webovou stránku ( nedostupnou v češtině), která nabízí spoustu nápadů a návodů na tvorbu bannerů a animací.

Program zajišťuje skvělé prostředí pro tvorbu 3D animací. Obecně de program zaměřuje především na design k vytváření vizuálních zážitků a dokázat toho, že animaci „dostanete k životu“. Pro doladění všech detailů nesmí chybět zdrojové kódy.

telefony GOOGLE

 

Vždy a všude

Po vytvoření banneru a uveřejnění na web se nemusíte bát, že se váš výtvor nějak zdeformuje. Vše funguje na všech zařízeních ( mobilních telefonech nebo telefonech).

gwdes

 

Ilustrace na prvním místě

Web Designer nabízí velké množství možností a zpracování nejrůznějších grafik, které vždy povedou ke krásnému výsledku.

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

  • Čeština bude kdy ?

    To, že nefunguje v Linuxu znamená jen to, že Windows je nejlepší operační systém a není nutné dělat prioritně na linux.

    To je jen humor ne útok na linuxáky !

Nahoru