Dnes vyšlo 15 článků

Prodejna aut, která funguje jako automat na kávu

Americký prodejce aut Carvana vymyslel něco velmi zajímavého. Společnost sáhla po fungujícím designu běžných nápojových automatů a aplikovala ho na prodejnu aut.

Společnost postavila pro své zákazníky v Nashville 5-patrový ,,automat“ na auta. Využití tohoto automatu je velmi jednoduché. Stačí si zajít do prodejny, namačkat si, jaké auto si přejete a za chvilku máte hotovo. Díky tomuto způsobu prodeje aut se eliminuje osobní kontakt s prodejcem a urychlí proces nákupu.

Nashville_Vending_Machine_3.0

Peníze za auto se strhnou hned poté, co opustíte parkoviště

Celý proces trvá přibližně 20 minut. Do automatu vložíte speciální minci, zvolíte si druh financování a vyplníte potřebné dokumenty. Poté co vyplníte potřebné údaje a podepíšete se, automat, který obsahuje 20 aut, vám jedno vydá. Toto auto si můžete na chvíli vyzkoušet a nechat si ho po dobu 7 dnů. Peníze se z účtu strhnou hned poté, co opustíte parkoviště.

Společnost také nabízí každému zákazníkovi 200 dolarový kredit na přílet a dopravu k prodejně.

Myslím, že zákazníci budou mít z nákupu nezapomenutelný zážitek. Nabízíme jim ten nejunikátnější způsob nákupu, který je rozhodně i levnější než má konkurence; řekl CEO Ernie Garcia.

Nashville_Vending_Machine_5.0Nashville_Vending_Machine_7.0Zdroj: Startitup

Komentáře

Nahoru