Dnes vyšlo 15 článků

Prodej zabaveného majetku!

Prodej zabaveného majetku může probíhat několika způsoby. Nyní si ukážeme některé ze způsobu prodeje zabaveného majetku, které můžete vidět na webu Extrh.cz.

Tento web zveřejnuje utajený a zabavený majetek z nedobrovolných dražeb, majetek od insolvenčních správců nebo například majetek od českého státu, obcí, měst, úřadů a také polostátních subjektů.  

Co se vše a jak se prodává?

V exekuční dražbě majetku můžete se na webu Extrh.cz (největší web v ČR, který zveřejnuje utajený majetek k prodeji) najít automobily v dražbě, elektroniku (televize, LCD, počítače, tablety, pračky, a nemovitosti.

Zabaveného majetku je každý měsíc prodáváno za několik milionu korun, ale problém je že o tomto majetku neví široká veřejnost.

Na www.extrh.cz tak můžete najít dražby, insolvence a prodej majetku obcí, úřadů, měst a státu. Extrh.cz zveřejnuje tyto nabídky několikrát denně, vždy když se takovýto zabavený majetek nebo majetek určený k prodeji objeví.

Díky webu extrh.cz – dražby a výhodné prodeje majetku, lze nakoupit výhodně nejen automobily, ale i různou elektroniku nebo nemovitosti. Zabavený majetek kupujete v dražbě, v insolvenčním řízení nebo od českého státu.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru