Prodej zabaveného majetku!

Prodej zabaveného majetku může probíhat několika způsoby. Nyní si ukážeme některé ze způsobu prodeje zabaveného majetku, které můžete vidět na webu Extrh.cz.

Tento web zveřejnuje utajený a zabavený majetek z nedobrovolných dražeb, majetek od insolvenčních správců nebo například majetek od českého státu, obcí, měst, úřadů a také polostátních subjektů.  

Co se vše a jak se prodává?

V exekuční dražbě majetku můžete se na webu Extrh.cz (největší web v ČR, který zveřejnuje utajený majetek k prodeji) najít automobily v dražbě, elektroniku (televize, LCD, počítače, tablety, pračky, a nemovitosti.

Zabaveného majetku je každý měsíc prodáváno za několik milionu korun, ale problém je že o tomto majetku neví široká veřejnost.

Na www.extrh.cz tak můžete najít dražby, insolvence a prodej majetku obcí, úřadů, měst a státu. Extrh.cz zveřejnuje tyto nabídky několikrát denně, vždy když se takovýto zabavený majetek nebo majetek určený k prodeji objeví.

Díky webu extrh.cz – dražby a výhodné prodeje majetku, lze nakoupit výhodně nejen automobily, ale i různou elektroniku nebo nemovitosti. Zabavený majetek kupujete v dražbě, v insolvenčním řízení nebo od českého státu.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru