Tisková zpráva: Prodávejte zboží, služby a přijímejte dary pomocí vizitky Telname

Integrace účtů PayPal™ pomáhá malým podnikům přijímat mobilní platby jednoduše a rychle

Společnost Telnames (https://telnames.com) dnes na výstavě o zahájení podnikání The Business Startup Show oznámila, že zákazníci budou brzy moci jednoduše a rychle spojit své účty služby PayPal™ (https://paypal.com) se svými vizitkami Telname. Mohou si tak vytvořit miniaturní pop-up (vyskakovací) obchody, přijímat platby za služby a dary.

„Díky schopnosti jednoduše a rychle přijímat platby od zákazníků navštěvujících své mobilní webové stránky na chytrých telefonech, odstranila služba Telnames skoro všechny překážky pro malé podniky vytvářející zisk a pečující o zákazníky. Poskytuje jednoduchou, ale efektivní webovou stránku, která funguje ve všech typech zařízení,“ řekl Khashayar Mahdavi, generální ředitel společnosti Telnames.

Malé podniky mohou pomocí webového panelu, dodávaného jako součást služby Telnames, snadno integrovat své účty služby PayPal. Tak mohou prodávat až pět různých produktů nebo služeb, nebo přijímat dary. Telnames nevybírá žádnou provizi z prodeje (standardní provize služby PayPal zůstává nadále platná).

Oceněná služba Telnames byla uvedena ve Velké Británii před rokem na výstavě o zahájení podnikání The Business Startup Show. Díky této službě se tisíce podniků během několika minut staly mobilními.

Paušální služba Telnames a registrace domény .tel na jeden rok stojí pouze 24,95 liber (752 Kč). Máte-li zájem o další informace a chcete si zkontrolovat obsazenost, navštivte stránky https://telnames.com.

O společnosti Telnames – https://www.telnames.tel

Redakční poznámky

Kontakt pro média: Nicky Denovan, Evoked Set – https://evokedset.tel

Zdroj: Telnames

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru