Tisková zpráva: Procvičte si mozek s Mensou, Kaspersky Lab a Ferrari

Praha, 26. srpna 2014

 

Společnost Kaspersky Lab s organizací Mensa vyzvaly uživatele internetu, aby se zapojili do celosvětové inteligenční soutěže Global Think Test. Ta se skládá z řady online hlavolamů, her, kvízů, IQ testů a hádanek, speciálně navržených ke zdokonalení kombinačních a výpočetních schopností. Patrony soutěže se stali kriketová legenda Sachin Tendulkar a tým Formule 1 Scuderia Ferrari.

 

Kaspersky Lab spustila Global Think Test proto, aby uživatelům pomohla zlepšit odhad a zbystřit smysly. Zdravý rozum a schopnost rychle a správně se rozhodovat patří mezi hlavní předpoklady ochrany před stále se množícími kybernetickými hrozbami.

 

„Pokud se něco zdá až podezřele výhodné, zpravidla se za tím něco skrývá. Ve většině případů lze odhalit řadu signálů napovídajících, že je webová stránka falešná. Pokud jste vycvičení k tomu se soustředit a nerozptylovat se, budete je moci odhalit,“ řekl zakladatel a šéf Kaspersky Lab Eugene Kaspersky.

 

Webová stránka testu kromě různých hlavolamů a her nabízí i možnost zapojení se do hlavní soutěže Global Think Test Day, v níž se 6. září 2014 bude hrát o velkou cenu. Účastníci v ní poměří své „mozkové síly“ s nejinteligentnějšími lidmi na světě. Ten, kdo dosáhne nejvyššího skóre v nejkratším čase, se stane šampionem soutěže Kaspersky Global Think Test a vyhraje 25 tisíc dolarů. Jméno vítěze bude oznámeno 7. září.

 

Mensa, nejstarší organizace na světě sdružující lidi s vysokým IQ, přispěla desítkami úkolů, hlavolamů a testů IQ k ověření kognitivních schopností účastníků. Značka Ferrari dodala hry, hádanky a video testy ve stylu Formule 1. Poskytla také skvělé ceny, včetně závodních rukavic podepsaných Fernandem Alonsem a Kimmi Räikkönenem a taky plně hrazený výlet do Abú Dhabí na velkou cenu Formule 1.

 

Každý, kdo se zúčastní, má garantovanou alespoň jednu výhru – zkušební verzi řešení Kaspersky Internet Security – Multi-Device chránící počítače, Macy i Androidy.

 

Global Think Test je v angličtině, ale zúčastnit se může kdokoliv. Více informací najdete také na Twitteru, Facebooku či YouTube kanálu soutěže. Používejte hashtag #GTT.

 

Zapojte se do hry na https://www.globalthinktest.com.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru