Dnes vyšlo 1 článků

Proč se stále vyplatí firemní stolní kalendáře

Pokud se nemůžete rozhodnout, do jakých reklamních předmětů byste měli investovat, zvažte kalendář. Možná se vám zdá, že dnes, když máme své chytré telefony, už stolní nebo nástěnné kalendáře nikdo nepotřebuje. Ale tak to není. Papírová forma kalendáře si stále zachovává své výhody. Jaké?

Kalendáře se využívají všude a jsou užitečné

Lidé kalendáře potřebují. Používají je pro plánování a dodržování termínů. Píšou si do nich návštěvy lékaře, narozeninové oslavy a obchodní jednání, takže je potřebují mít neustále u sebe. Proto nechybí na stole téměř v žádné kanceláři nebo v obchodě.

Všude tam potom bude vidět vaše reklama. Lidé se na ni budou koukat celý rok téměř každý den. Několikrát denně zahlédnou logo a název vaší firmy. Můžete přidat i telefonní číslo a adresu, aby nikdy nemuseli hledat kontakt, když od vás budou něco potřebovat. Vlastně je jen na vás, zda bude na kalendáři jen vaše logo nebo bude celý o vaší firmě. Například známé české nakladatelství Helma 365 nabízí firemní fotokalendář, který můžete naplnit fotografiemi z firmy nebo nějakou výzvou k akci.

stolni_kalendare

Hodí se jako dárek

Pokud si necháte potisknout svým logem kalendář s fotografiemi roztomilých zvířátek, nahých slečen, rychlých aut nebo českých zámků, bude se na něj hezky koukat. Klidně ho pak můžete dávat jako firemní dárek – ať už zákazníkům nebo jiným firmám, se kterými spolupracujete.

volcanoes

Jeden povedený z kolekce Helma 365 pro rok 2016

Mimochodem stolní kalendář má dobrý formát, takže se dá poslat jako dárek poštou.

Snadná dostupnost

Výběr v oblasti kalendářů je obrovský. Věděli jste, že máte dokonce možnost sestavit si ho úplně sami? Zvládnete to s pomocí online konfigurátoru kalendářů. Vyberete si téma, upravíte, co budete chtít, a odešlete. Nebo to můžete nechat na jiných. Tým Helma 365 se vám bude individuálně věnovat a vytvoří vám kalendář na míru a v souladu s designovými trendy.

Kalendář navíc nezruinuje váš finanční rozpočet. Díky tomu, jak obrovský je výběr, si můžete vybrat to, co odpovídá vašim finančním možnostem. A když vsadíte na kvalitní společnost, není se čeho bát.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru