Dnes vyšlo 1 článků

Pro vašeho psího miláčka jen to nejlepší

Se psy je to jako s dětmi. Kolikrát možná ještě horší. Snažíme se jim dát to nejlepší, poskytnout jim veškerou péči, kterou si za svou oddanou lásku zaslouží, a samozřejmě také to nejlepší do jejich žaludku. Chceme, aby měli vyváženou stravu plnou vitamínů a minerálů, která podpoří jejich zdravý růst a vývoj. Proto hledáme takové výrobky, které naše požadavky splní. A ohlížíme se samozřejmě také na kvalitu objednání a dodání.

To nejlepší pohodlně a z domu

Hledáte-li dodavatele, který vám dodá granule pro psy pohodlně až k vám domů, pak vřele doporučujeme námi vyzkoušený eshop Dog-gate.cz. Nejen, že si můžete objednat granule pro psy, ale i různé pamlsky či doplňky pomocí e-shopu až k vám domů, ale vyzvednout si je můžete i osobně na prodejně v Praze. Pokud nedůvěřujete objednávání přes internet a máte raději osobní kontakt, tak ani to není problém. Veškeré zboží si můžete objednat telefonicky. Ke každé objednávce navíc dostanete dárek, který udělá radost nejen vám, ale hlavně vašemu pejskovi.

Bohatý sortiment

Každého potěší, může-li vybírat z bohatého sortimentu kvalitních krmiv. Na Dog-gate.cz budete rozhodně spokojeni. Ať už zvolíte granule Magnusson, které jsou zcela prvními granulemi se 100% čerstvého masa a ostatních surovin, granule Taste of the Wild, jež neobsahují žádné obiloviny, nebo třeba hypoalergenní granule Brit Care, váš pes bude vždy naprosto spokojen s vysokou kvalitou a výbornou chutí podávaného krmiva.

Váš mazlíček hvězdou

Pokud nakoupíte na e-shopu Dog-gate.cz, můžete z vašeho psího mazlíčka udělat známou hvězdu. A to díky akci DogFace of DogGate. Stačí nakoupit za jakoukoliv částku a e-mailem pak poslat fotky vašeho čtyřnohého přítele. Pokud se na vás usměje štěstí a vaše fotka bude vybrána, bude váš pes po celý následující měsíc tváří e-shopu.

Podpora útulků

Nákupem na Dog-gate.cz zároveň přispějete na dobrou věc. Každé čtyři měsíce je totiž vybrán jeden útulek, na který se po celou dobu čtyř měsíců shromažďuje jedno procento z částky každé zrealizované objednávky. Za získané peníze pak nakoupí majitelé e-shopu granule za velkoobchodní cenu přímo od dodavatelů a věnují je vybranému útulku. Celá akce nese název Psí Anděl a dobrým andělem se tak můžete stát i vy. A zároveň můžete také dát tip na to, který útulek by si zasloužil zúčastnit se akce.

Pokud tedy hledáte kvalitního a prověřeného dodavatele krmiva a doplňků pro vašeho psa, pak se s důvěrou obraťte na Dog-gate.cz. Nejste-li si jisti, jaké granule pro psa vybrat, které doplňky jsou pro něj vhodné, nebo jak si poradit s jeho výchovou a výcvikem, tak i zde vám pracovníci e-shopu ochotně a fundovaně poradí. Na Dog-gate.cz se vám tedy dostane maximální péče a skvělých, vysoce kvalitních služeb.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru