Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Pro obchod Aldo nábytek nově pracuje marketingová agentura RobertNemec.com

Pro obchod Aldo nábytek nově pracuje marketingová agentura RobertNemec.com

Společnost Aldo provozující obchod s designovým nábytkem ze zahraničí, navázala spolupráci se strategickou reklamní agenturou RobertNemec.com. Bude pro něj zajišťovat kompletní online marketing.

 

Dlouhodobým cílem spolupráce je nejen zvýšení tržního podílu a obratu, ale také zaměření na spokojenost klientů. Majitelka Aldo, Alexandra Bartecká, poznamenala: „Navíc se chceme i více systematicky zaměřit na budování dlouhodobých vztahů s našimi současnými zákazníky a posílit péči o ně.“ Aldo usiluje o to, aby bylo pro klienty bydlení hrou a nic jim z nové nabídky trendů neuniklo.

 

Markéta Bartoníčková, Business Development Executive z agentury RobertNemec, dodala: „Pro paní Barteckou a její tým je interiérový design velkým koníčkem, což se promítá nejen do nabízeného sortimentu, ale i otevřenosti realizovat nové nápady a chuti kreativně
inovovat.

 

Podle majitelky Aldo měla během deseti let svého provozu společnost řadu negativních zkušeností s agenturami jak v Čechách, tak na Slovensku a v Polsku a bylo pro ni těžké najít nového rovnocenného partnera. Agentura RobertNemec zaujala především profesionalitou svého týmu a nabídkou komplexních služeb. Dodává: “Po zahájení spolupráce jsem byla ihned mile překvapena, že jsme našli agenturu, kde se marketing řeší rychle, s ničím se neotálí a výsledky jsou znatelné hned po zahájení naší spolupráce.

 

Screen Shot 2017-10-06 at 1.34.53 PM

 

Agentura RobertNemec.com pro obchod Aldo nově zařizuje veškeré aktivity okolo online marketingu, které počínají technickým SEO auditem, PPC kampaní, display kampaní až po emailovou komunikaci. Součástí je také strategická konzultace v oblasti obsahového marketingu, brand marketingu, veřejných vztahů a nastavení jednotné komunikace mezi všemi marketingovými kanály.

 

O obchodu Nábytek Aldo

 

Společnost působí na trhu od roku 2009. Jejím přínosem je specializace na netradiční design, který jinde na trhu není. Na webu společnosti najdete nábytek designovaný a vyrobený ve Francii, Španělsku, Belgii, Dánsku, Německu a Turecku, s výhradním dovozem na český, slovenský a polský trh.

 

Je pro ni důležitá kvalita nabízených výrobků s ohledem na dlouhodobé používání nábytku, zároveň s dostupnou cenou. Společnost pro klienty nabízí dovoz a výnos zdarma, nebo bonusové programy pro věrné zákazníky. Soustředí se na různorodost a originalitu, vyniká smyslem pro detail. V nabídce se nalezne také luxusní nábytek pro náročnější klientelu, či sekce pro dětské pokoje. Nově společnost využívá nápomocných videí svých kolekcí na Youtube.

 

Screen Shot 2017-10-06 at 5.45.38 PM

 

Každým rokem získá Aldo silnější pozici na trhu interiérového nábytku.

 

O agentuře RobertNemec.com

 

Jedná se o strategickou reklamní agenturu s digitálními kořeny. Na trhu působí od roku 2001 a pobočky má v Praze a Brně. Poskytuje komplexní služby včetně výpočtu návratnosti investic, strategie a výzkumu. Zaměřuje se hlavně na prokazatelná data a maximilizaci zisku díky kampaním. 

 

Mezi jejich klienty patří například T-mobile, iDNES.cz, Student Agency, Mountfield, ING životní pojišťovna, Česká mincovna, Okay a další. Heslem společnosti je Chytrost, za vším hledej člověka a rychlost. Projekty řeší rychle a efektivně, zaměřuje se na konečného klienta a své pracovníky neustále vzdělává.

 

Zdroje: nabytek-aldo.cz, robertnemec.com

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru