Tisková zpráva: Pro notebooky s vlastní osobností. Microsoft představil uměleckou řadu designových myší

Společnost Microsoft představila uměleckou řadu stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Series. Hlavní předností nové řady je ergonomický design pro bezpečnou dlouhodobou práci, styl, který reflektuje osobnost majitelky / majitele, a unikátní design od průmyslových designérů.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí i na cesty. Častí hosté letišť a hotelových pokojů ocení možnost práce s myší na nejrůznějších a nejméně typických površích díky optické technologii Blue Track pro lepší snímání. Problém není například ani lavička v parku, sedadlo ve vlaku, deska kuchyňské linky či podlaha v předsíni bytu.

Praktickou vlastností nové řady myší je také miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a není jej tak potřeba neustále vyjímat. Jedna baterie bohatě vystačí až na osm měsíců denního provozu a v případě chybějící energie upozorní uživatele diskrétní indikátor stavu baterie. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Series je možné zakoupit v pěti barevných designech u prodejců elektra za doporučenou cenu 659 Kč.

Produktové fotografie jednotlivých myší a designů jsou k dispozici na http//press.amic.cz/.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru