Pro fotografy: Jak zajistit, aby nikdo neměl stejné boty jako vy

Je to naprosto jednoduché. Prostě si potisknete boty fotkou. Adidas si myslí, že je to skvělý nápad a že ho budou chtít všichni využít. Protože kdo by na svých botách nechtěl nosit oběd nebo třeba fotku manželky?

Každý hezký pohled dnes můžeme uchovat. Stačí sáhnout do kapsy pro nějaké to chytré zařízení a vyfotit ho. Jídlo, sněhové vločky, nebo západ slunce. Všechno je to moc hezké, a proto si to elektronicky uchováváme. Jenže co když dojdou baterky? Nechat si fotky obyčejně vyvolat je dnes už příliš pasé. Adidas přichází s jiným nápadem. Noste si je všude s sebou!

Na Instagram účtu Adidasu se před pár dny objevilo nové video. To má lidem předběžně ukázat aplikaci Photo Print. S touhle aplikací v mobilu si totiž jednoduše vyfotíte cokoliv, co vás zaujme, a použijete to jako motiv pro své boty. Že to zní šíleně? No některé fotky vypadají docela dobře. Na jednu stranu vám to ale aspoň zaručí, že si nikdo nekoupí stejné boty jako vy.

adidas-photo-app-1

adidas-photo-app-2

adidas-photo-app-3

adidas-photo-app-4

adidas-photo-app-5

adidas-photo-app-6

adidas-photo-app-7

adidas-photo-app-8

adidas-photo-app-9

adidas-photo-app-10

adidas-photo-app-11

Aplikace bude k dispozici pro iOS a Android v srpnu letošního roku. Do té doby se můžete snažit vybrat tu nejlepší fotku, abyste se svým originálním snímkem na botě opravdu zazářili.

Zdroje: Nice Kicks, Gizmodo

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru