Příval pand v Hong Kongu! Víme proč!

Pokud budete v brzké době v Hong Kongu a narazíte na tyto pandy, tak se nedivte. Jedná se totiž o kampaň, která má upozornit na alarmující počet pand v přírodě. Je jich totiž pouze 1600.

Každá panda je vyrobena z tvrzeného papíru pomocí techniky papier-mâché (v překladu sežvýkaný papír). A reprezentuje jednu pandu, která stále žije v přírodě. Proto vás jistě nepřekvapí, že za tímto projektem stojí mezinárodní společnosti jako například WWF nebo PMQ.

Autorem samotných pand je francouzský umělec Paulo Grangeon. Není jasné, jak dlouho mu trvalo celý tento projekt z recyklovaného papíru vytvořit. A pokud v blízké době do Hong Kongu nebudete cestovat?

Nezoufejte. Pandy již totiž navštívili mnoho míst po celém světě – namátkou třeba Paříž nebo Tajpej. Kdo ví, třeba jednou budou i u nás. Myslíme si, že se jedná o zajímavý projekt. A jaký je váš názor?

pandy pandy2 pandy3 pandy4 pandy5 pandy6 pandy7 pandy8 pandy9

Zdroj

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru