Prisma je nyní k dispozici i pro Android

Prisma je unikátní aplikace nabízející zajímavé filtry, přičemž v posledních měsících zažívá obrovský boom. Sice jsme vás nedávno o této umělecké aplikaci informovali, nicméně v té době byla dostupná pouze pro zařízení iOS. A nyní si mohou plnou verzi užívat i uživatelé mobilního systému Android, protože aplikace je ke stažení v Google Play.

Aplikace vytváří z obyčejných fotografií malované či kreslené kresby. A rozdíl od ostatních aplikací, které umožňují aplikovat filtry, je v tom, že Prisma používá metodu umělé inteligence, čímž výsledné obrázky vypadají realističtěji (jakoby byly vytvořené skutečnými umělci ručně).

Zde je ukázka toho, co aplikace umožňuje.

prisma ukazka

Prisma je nyní dostupná i pro Android.

Autoři aplikace Prisma se podělili o úspěchy, jichž aplikace v naprosto krátké době dosáhla:

  • Přes aplikaci bylo upraveno přes 400 milionů fotografií.
  • Aplikace byla na iOS zařízeních stažena přes 10 600 000krát.
  • Denně aplikaci používá 1,55 milionů uživatelů.
  • Během jednoho dne si aplikaci stáhlo 700 tisíc uživatelů.

Android verze se pyšní stejnými funkcemi jako iOS verze, přičemž k dispozici máte celkem 30 filtrů. Stačí zachytit snímek přímo přes aplikaci anebo vybrat fotografii z galerie a můžete se pustit do uměleckých úprav.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru