Dnes vyšlo 15 článků

Přinejmenším zajímavý pohled do minulosti – podívejte se na 15 let starý GamePage

Slavný a na ČT nedávno zrušený pořad o hrách GamePage má na YouTube archiv většiny dílů – mezi nimi jsou i díly staré téměř 15 let. Zajímá vás, jak v roce 1999 vypadaly hry? Jak byly technicky zpracované, jak na tom byly s grafikou?

Shlédnout alespoň první díly archivu doporučuji nejednomu hernímu fandovi či zvědavci, ale i ostatním. Jde totiž většinou o velmi zajímavé až exotické díly. Můžete si také poslechnout z pohledu dneška velmi “úchylné” fráze. Například komentář u Need for Speed 4:

No, to je změna, to je grafika! Je to úplně fotorealistický! Člověk aby se bál, aby mu ty auta z monitoru nevyjely do obýváku!

V druhé části dílu z ledna roku 2000 můžete také v čase 10:58 najít rubriku “Retro” – čili 2 retra v jednom.

Dost řečí, kdo neviděl, ten neuvěří. První část úplně nejstaršího dostupného dílu z června roku 1999 rozděleného na 4 části je zde:

Další kuriózní díl – první část lednového vydání z roku 2000 z nového studia GamePage:

Druhá část lednového dílu se zmiňovanou rubrikou “Retro” v čase 10:58:

 

Mimochodem, GamePage je sice na ČT zrušen, ale dále tvoří díly a publikuje je na YouTube.

Co na to říkáte? Líbí se vám tento archiv starých dílů, včetně bezmála 15 let starých her? Myslíte si, že za dalších 15 let si budeme říkat, co že jsme to hráli za strašné hry?

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru