Prima spustí nový webový videoarchiv Prima Play

Prima spustí nový webový videoarchiv Prima Play

Již brzy odstartuje nový videoportál Prima Play pod hlavičkou společnosti FTV Prima, která u nás nabízí kanály jako Prima Family a Prima Cool. Archiv bude zdarma a nabídne i akviziční seriály.

Nový archiv bude spuštěn již za pár týdnů a nabídne video ze všech svých kanálů. Kromě vlastní tvorby zde také nalezneme velké množství zahraničního materiálu. „Video musí být zabezpečené proti stáhnutí a zároveň musí být dostupné jen z území České republiky,“ pro DigiZone.cz uvedl v rozhovoru šéf internetové sekce, Pavel Kohout.

Prima Play bude sídlit na webové stránce prima-play.cz. Velkou výhodou tohoto portálu bude spočívat v jeho bezplatnosti. Všechny videa v archivu budou zadarmo. Televize chce získat peníze na provoz služby pouze z reklamy. V archivu by se měli objevit i HD programy. Půjde ovšem pouze o vlastní tvorbu.

Zdroj: DigiZone.cz

Štítky: , ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru