Prima Max odstartuje 20. listopadu 2015 a vysílání zahájí Vlkem z Wall Street

Prima Max je tematický program, zaměřený na dramatickou tvorbu mimoevropské, zejména severoamerické provenience. Na tomto programu by se měli vysílat filmy, seriály, různé formáty a reality show. Prima Max bude vysílat minimálně 15 hodin denně a maximálně 24 hodin denně. Tento program odstartuje 20. listopadu 2015  ve 20 hodin a 11 minut.

Prvním pořadem bude film o podvodném investorovi Jordanu Belfortovi Vlk z Wall Street, který je natočen podle skutečné události. Pojednává o člověku, jenž „vydělával tisíce dolarů za minutu a byl dáván za vzor všem burzovním makléřům. Ve skutečnosti ovšem okrádal své klienty a jejich peníze utrácel za drogy, prostitutky, luxusní auta a další povyražení. Jeho život byl jeden nekončící mejdan. Než se celý sesypal,uvádí televize Prima MAX v anotaci ke svému prvnímu pořadu.

VHA4f7850_TWOWS_06309R

Vlk z Wall Street

Po Vlku z Wall Street se můžete těšit na western z roku 1996

Dále ve 23:05 odvysílá western z roku 1996 s Clintem Eastwoodem Hodný, zlý a ošklivý.

Tři pistolníci, nepřátelé na život a na smrt, a každý zná část tajemství, bez něhož ti ostatní nikdy nenajdou ukrytý zlatý poklad. Jako první se o něm dozví zabiják Sentenza zvaný Krásnoočko, kterého najal desperát Baker, aby z jednoho farmáře vytáhl jméno, pod nímž se ukrývá jižanský voják Jakcson, který zpronevěřil 200 tisíc dolarů ve zlatě a ukryl je na neznámém místě. Bezcitný Sentenza zjistí co potřeboval a pak zabije nejen farmáře a jeho rodinu, ale také Bakera, aby se mohl vydat za pokladem sám. Dřív než však stačí Jacksona najít, voják zemře. Těsně před smrtí však umírající prozradil úkryt ošklivci Tucovi a „hodnému“ Joeovi řečenému Bloňdák shodou okolností tak, že každý z nich zná polovinu tajemství. Přestože spolu ti dva mají nevyřízené účty a neustále se jeden druhého snaží podrazit, od té chvíle musí spolupracovat. Když však cestou padnou do rukou bezcitného Sentenzy, který pochopí, že znají tajemství pokladu, jsou nuceni přijmout jeho společnost a pokračovat v cestě ve třech. Také Sentenza je nucen nedobrovolné spojenectví akceptovat, protože je mu jasné, že i když z Tuca mučením jeho tajemství dostal, s houževnatým Joem by nic nepořídil. Strastiplná cesta vedoucí krajem zmítaným občanskou válkou je nakonec přivede až ke hřbitovu, jehož polohu zná Tuco i Sentenza. Joe, který jako jediný ví, ve kterém hrobě jsou peníze zakopány, však má v záloze poslední trik.

02

Hodný, zlý a ošklivý

O víkendu se zase můžete těšit na animované pohádky

Z víkendového sobotního programu lze zmínit animovaný film Toy Story: Příběh hraček, který se bude vysílat od 9:40 a Hledá se Nemo od 11:05. Dále se můžete těšit na kultovní komedii Žhavé výstřely z roku 1991 od  15:55. V hlavním vysílacím čase uvidí diváci remake filmu Total Recall od 20:15 z roku 2012, prostor dostanou i reprízy prvních dvou filmů z pátečního večera. Z nedělního programu lze vypíchnout animované filmy Toy Story 2 a Kung Fu Panda, v prime time dostane prostor komedie Duch s Patrickem Swayzey a Demi Moore.

Prima MAX to v prvních dnech s reprízami nepřehání, opakování uvádí jen u dvou nebo tří titulů z předchozího dne.

42628-toy-story-pribeh-hracek-3d-1-670x333

Toy Story: Příběh hraček

hleda_se_nemo_bruce

Hledá se Nemo

Zdroj: Radiotv

Komentáře

Nahoru