Dnes vyšlo 1 článků

Přijďte nabrat inspiraci na největší konferenci pro personalisty v ČR

Ať už děláte v jakémkoliv oboru, vždycky je fajn sejít se s lidmi, kteří dělají to samé. Vyměníte zkušenosti, poradíte si a třeba si koneckonců budete i dobře rozumět, když se věnujete tomu samému. Jenže kde k takovým lidem přicházet?

Nejlepší asi je vydat se na nějakou akci, kde se lidé z vašeho oboru schází. Pokud pracujete jako personalista nebo personalistka, máte právě jedinečnou šanci. V listopadu se totiž v Brně bude konat největší konference pro personalisty v celé České republice.

Podzimní konference, kterou pořádá MotivP, má už několikaletou tradici. Klidně koukněte na minulé ročníky. Letos bude probíhat 20. a 21. listopadu a ponese název Odvážné HR. Potřebujete totiž být inovativní nebo třeba flexibilní, umět jednat s lidmi a podobně. Ale to základní, co musíte mít, je odvaha. A věřte, že odvaha není jenom o tom mít větší kuráž. Na konferenci to pěkně podrobně proberete se spoustou lidí, kterým odvaha rozhodně nechybí. Potkáte ale rovněž spoustu takových, kteří třeba budou jako vy – naučí se být odvážní.

odvazne-hr

Personalistům nesmí chybět odvaha!

Uvidíte spoustu lidí ze své branže. Setkáte se s Petrou Jeřábkovou, která pracovala v T-Mobile, GE Capital, Johnson & Johnson a nyní pracuje po Siemens. S Františkem Hroníkem, který je odborníkem v oblasti psychologie a řízení lidských zdrojů. S Jiřím Hamzou, který dokázal zvýšit popularitu biatlonu v České republice a získat pro něj peníze. A s hromadou jiných lidí, kteří už v životě něco dokázali a chtějí se s vámi o své zkušenosti podělit.

Večer vás navíc čeká překvapení, které se samozřejmě bude vztahovat k tématu celé konference. Koukněte třeba sem, kde se můžete podívat na zážitky z minulých ročníků.

Pokud tedy uvažujete o své účasti, rozhodně neváhejte a mrkněte na web MotivuP, kde se dozvíte veškeré potřebné informace. Když se totiž zaregistrujete do konce srpna, získáte buď slevu 40 % nebo rovnou jednu vstupenku zdarma. Do konce září vás pak potěší 30% slevou a v průběhu října 10%. Takže pospěšte!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru