Dnes vyšlo 1 článků

Příčná ulice z Harryho Pottera je nyní k vidění na Google Street View

Příčná ulice z Harryho Pottera je nyní k vidění na Google Street View

Obchody a obchůdky s magickými proprietami na legendární Příčné ulici si nyní můžete prohlédnout na Google Street View. Jak je to jen možné?

Není to sice žádný Pobertův plánek, ale i tak se jedná o prima pohled – obzvláště, pokud jste fanoušky série o Harrym Potterovi. Google nyní nabízí ve Street View pohled na Příčnou ulici z dílny Warner Bros. Studio, tak, jak ji známe z filmů o mladém čaroději.

Na mapě si můžete z 360°prohlédnout místa známá z filmů, včetně třeba níže vyobrazeného Ollivanderova obchodu s kouzelnými hůlkami.

Google nyní nabízí ve svém Street View pohled na Příčnou ulici, vytvořenou podle knih Harry Potter spisovatelky J. K. Rowlingové

Obchod pana Ollivandera, jak jej všichni známe. Která hůlka je ta vaše?

Přesně taková, jakou si ji pamatujeme

Příčná ulice je vyrobena přesně podle předlohy J. K. Rowlingové – podle série sedmi bestsellerů o Harrym Potterovi, které přerostly ve franšízu čítající osm filmových trháků. Podle Warner Bros. Studio trvalo čtvrt roku Příčnou ulici vystavět a půl roku se vyrábělo 20 000 předmětů, které se nalézají na poličkách jednotlivých obchodů.

Prozkoumejte na vlastní pěst Příčnou ulici na Google Street View! Pokud jste fanoušky Harryho Pottera, jistě vás není třeba dvakrát pobízet. Bavte se!

Zdroj:

https://mashable.com/2013/07/04/diagon-alley-harry-potter-google-maps/

Zdroj obrázků:

https://mashable.com/2013/07/04/diagon-alley-harry-potter-google-maps/

Komentáře

Nahoru