Přichází léto a my víme, kde najít dobrou brigádu

Je krize, nezaměstnanost je vysoká a mnoho lidí má problémy s hledáním práce. Navíc se blíží prázdniny, a tak spousta studujících hledá letní brigádu. Možná si říkáte, že dnes v době internetu jsou takové problémy daleko lépe řešitelné. Jenže opak je často pravdou. Když totiž začnete hledat práci na internetu, vyjede vám spousta pracovních portálů. Většina z nich je přeplněná podezřelými pracovními nabídkami nebo nabídkami, které tam visí už dlouho a nikdo o ně nejeví zájem. Navíc je velká část nabídek na všech těchto portálech stejná. Co tedy s tím?

Hledáte brigádu nebo práci? Nenechte se rozptylovat a hledejte Jen práci. Jen práce.cz je pracovní portál, kde najdete nabídky brigád pro studenty i práce na plný úvazek. Brigády si můžete filtrovat podle lokality a oboru, ve kterém chcete pracovat. Pokud se snažíte rychle najít práci, můžete filtrovat podle oboru, vašeho vzdělání, typu smluvního vztahu, typu úvazku a platu. Samozřejmě i podle lokality, můžete hledat klidně práci v zahraničí.

A v čem je Jen práce.cz lepší než ostatní?

Zdarma. Když najedete do sekce Ceník, uvidíte čistou stránku s větou „Inzerce je zcela zdarma“. A tak to vážně funguje. Takže zapomeňte na všechny ty portály, na kterých musíte platit, když potřebujete najít dobrého zaměstnance. Tady ho najdete. Rychle a zdarma.

jenprace

Vysoká návštěvnost. Jen práce.cz se může chlubit vysokou návštěvností. A jistě si dáte jedna a jedna dohromady a dojde vám, že vysoká návštěvnost znamená i vyšší šanci, že si vašeho inzerátu někdo všimne. Zároveň se zvyšuje i šance, že to zrovna bude někdo schopný.

No a pokud se na Jen práce.cz díváte spíše z pohledu toho, kdo hledá nabídky práce nebo letní brigády, můžete se rovnou zaregistrovat k zasílání všech nabídek podle lokality, která vás zajímá.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru