Přichází další šílená hra, tentokrát Harry Potter GO

Společnost Niantic, která stojí za světově populární mobilní hrou Pokémon GO, nyní představuje další projekt, tentokrát pro příznivce a milovníky legendárního Harryho Pottera. Už brzy ve vašich mobilních telefonech zavítá magie v podobě mobilní hry Harry Potter GO.

Senior vývojář Marcus Figueroa podotkl, že po hře s tematikou Harryho Pottera byla obrovská poptávka, a proto se rozhodlo, že brzy spatří světlo světa.

harry-potter-388256_1280

Brzy by se měla objevit hra Harry Potter GO. Zdroj: Pixabay

Ashtyn Hannon, který stojí za peticí za vytvoření této hry, dokonce představil nějaké své nápady. Jedním z nich je například horcrux, se kterým byste se mohli přemístit pomocí hop-šup prášku či přenášedla jiné místo. Dále navrhl, že by bylo dobré bojovat s Malfoyem magickými paličkami (máváním mobilem). A samozřejmě by nechyběly ani lektvary. Ashtyn Hannon argumentoval, že by tato mobilní hra mohla podpořit nový film Fantastická zvířata a kde je najít. 

Zdroj: Hello Giggles

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru