Dnes vyšlo 2 článků

Při odstranění komentáře za porušení Zásad komunity Facebooku mi nejdou posílat Soukromé zprávy

Při odstranění komentáře za porušení Zásad komunity Facebooku mi nejdou posílat Soukromé zprávy

Na Facebooku mě byl odstraněn komentář

Lucko a jak si se plavat naučila ? vadí rodičům že umíš plavat ? Pokud jsou rodiče rádi, že plavat umíš, vychloubají se tím, před širším příbuzenstvem, jakou mají geniální dceru ?

za porušení zásad komunity. Asi pár mých fanoušků nemělo co dělat, že klikali na nahlásit nebo nějaká neodkladnost v automatickém hledání závadných příspěvků.

Na 12 hodin mě zablokovali psaní, jenže se to netýká jen veřejných komentářů a statusu, ale i SOUKROMÝCH ZPRÁV. Psát budu moct zítra ráno.

Na chat s lidmi co máte v  přátelích se chyba nevztahuje.

Četl jsem, že tyto práce má Facebook formou outsourcingu v nějakých z nějakých afrických zemích, ale centrálu má v Irsku.

Takže mí Facebookoví fanoušci, pokud mi něco potřebujete říci, použijte email michal.kolesa@gmail.com

 

29 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem - silnoproud a maturita v oboru Strojírenství. Tak trochu plaváček českého internetu. Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka II., tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy. Žije v Rakovníku a na Živě.cz. Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik! Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu). Michal Kolesa - oficiální osobní webová stránka (odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Komentáře

 • Milan Falešník

  Já jsem ti taky vymazal krajně nevhodný komentář z mého profilu. Tak se ani nedivím, že tě někdo nahlašoval.

  • Tomáš

   Michal Kolesa má, po celém internetu, celkově 99,9 % nevhodných komentářů! :D

  • Tomáš

   Michal Kolesa má, po celém internetu, celkově 99,9 % nevhodných komentářů! :D

 • Jirka Pekar

  Jsem nevel, ze Facebook outsourcuje na Slovensku.

 • Halamus

  12 hodin, a není to málo?

Nahoru