Při livestreamingu je možné cokoliv. Nevěříte?

Při livestreamingu se může stát prakticky cokoliv. Stačí chvilka nepozornosti a může vám například hořet vlastní byt. Pán, kterého vidíte na videu je ale až neuvěřitelně klidný. Že by zapálil byt úmyslně, jen pro zábavu divákům na YouTube? Jeho reakce jsou v každém případě překvapivé… místo snahy o zlikvidování požáru to vypadá, že spíš přikládá, aby oheň více hořel. Pak se o něco, co se podobá hašení, ale malou miskou takový oheň asi neuhasí… ano, i takto může vypadat livestreaming.

Livestreaming je přímý přenos pro diváky na internetu. Někdy je veselý, jindy se nepřestáváme divit, co vše je možné. Muž na videu totiž před zraky diváků a malého dítěte, které je s ním v pokoji zapálí svůj byt. I tohoto jsou Youtubeři schopni. Při livestreamingu zkrátka velmi často může jít i o život…

zdroj: Youtube

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru