Dnes vyšlo 15 článků

Přestaňte bojovat s překladem webu do cizích jazyků, aplikace Bablic to udělá za vás!

Vlastníte web a chcete, aby byl dostupný pro lidi z jiných zemí? Určitě víte, kolik problémů a peněz takový překlad zahrnuje. Nehledě na to, že musíte dávat pozor na to, co jste na web přidali a co bude potřeba zaktualizovat. A přesně tuto práci by vám měla ulehčit aplikace Bablic.

Pokud této aplikaci nevěříte, můžete jí vyzkoušet úplně zdarma a zjistit, zda je to právě to, co vám vyhovuje. Samozřejmě, jedná se o počítačový překlad, takže se tam určitě nějaké chybičky najdou. I na toto tvůrci mysleli a tak nabízí možnost klasického překladu osobou, kterou si můžete prostřednictvím aplikace kdykoliv objednat. Cílem této aplikace je zkrátka zjednodušit veškerou editaci obsahu.

Screenshot_4

Na výběr je hned několik jazyků, od těch známějších až po ty méně známé, jako je například perština, svahilština a plno dalších.

Screenshot_5

Vyzkoušeli jsme překlad z češtiny do španělštiny.

Aplikace Bablic nabízí 3 typy placených účtů

Co se týče cen, vybrat si můžete ze 3 účtů, které jsou cenově více než přijatelné. Obyčejný Basic účet vyjde na 12.45 dolarů / měsíčně, což je v přepočtu necelých 310 korun. Basic účet je vhodný především pro startupy, freelancery a malé projekty.

Mezi  nejžádanější účty patří Premium účet, který vyjde měsíčně na 41, 50 dolarů, což je v přepočtu něco přes 1000 korun. Tento účet je vhodný pro menší společnosti, které mají o něco širší publikum než uživatele Basic účtu. V tomto případě budete mít na výběr z více než 6 cizích jazyků.

Účet Ultimate je vhodný pro větší společnosti, které mají široké zahraniční publikum. Měsíčně tento účet vyjde na 166 dolarů, což je v přepočtu necelých 4200 korun.

Screenshot_6Zdroj: Czechcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru