Přes virtuální realitu nahlédnete, jak vypadají Vánoce v Bílém domě

Technologická společnost Google vás prostřednictvím virtuální reality přenese na různá místa ve světě. Můžete si udělat vánoční výlet a prostřednictvím chytrých telefonů se přenést za velkou louži do hlavního města Spojených států amerických.

Ve Washingtonu stojí Bílý dům, který je na Vánoce připravený již několik týdnů. Uvnitř velkolepé budovy se nachází spousta vánočních ozdob a vánočních stromků. Do Bílého domu vstoupíte prostřednictvím 360stupňového videa, které najdete výše. Virtuální realita se skládá ze série 360stupňových fotografií, které jsou poskládané za sebe. Jestliže toužíte po návštěvě místa, kam se spousta běžných smrtelníků nedostane, stačí nasadit brýle Google Cardboard a spustit video.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru