Přes aplikaci Hater najdete lásku na základě toho, co nenávidíte

Prostřednictvím mobilní aplikace Hater budete hledat partnera na základě toho, jak moc nenávidíte Taylor Swift, kempování či Donalda Tumpa.

Jít na rande s úplně cizím člověkem není snadné, a proto během konverzace může dojít na hrobové ticho. Po trapném rozhovoru si oba uvědomí, že vlastně nemají nic společného. Nebylo by jednodušší, kdyby člověk věděl, co ten druhý nenávidí? Právě na této myšlence vznikla seznamovací aplikace, která spojuje lidi na základě toho, co nemají rádi.

hater

Zdroj: Vice

Aplikace funguje tak, že u konkrétních témat označujete, zda se vám líbí či nelíbí. Vybrat si můžete hned ze čtyř možností, přičemž potažení nahoru znamená, že téma milujete, potažení dolů, že ho nesnášíte, pohyb vlevo, že se vám nelíbí a pohyb vpravo, že se vám líbí. Aplikace na základě nasbíraných informací sdružuje lidi s podobnými tématy, které nesnášejí.

Mobilní aplikace, která bude oficiálně uvolněna 8. února 2017, bude obsahovat zhruba 2 tisíce témat. Ale plánem je, aby si uživatelé mohli sami vytvářet jednotlivá témata.

Seznamovací aplikaci Hater vymyslel Brendan Alper, který ji původně vymyslel jako parodii na Tinder. Ale čím více o tom přemýšlel, tím více si uvědomoval, že jeho původně vtipný nápad dává smysl.

Zdroj: Vice

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru