Přepínač spermií je revolucí v antikoncepci

V oblasti zdravotnictví se každou chvíli objevují revoluční produkty a vynálezy. Německý truhlář nyní přišel s unikátním přepínačem, který zabraňuje ejakulaci. Svůj nápad si patentovat a antikoncepční ventil si nechal implantovat.

Mužská antikoncepce je velice diskutovaným tématem a německý truhlář Clemens Bimek dostal ojedinělý nápad. Sestavil přepínač, který přeruší tok spermií do chámovodu, čímž nedojde k ejakulaci. Antikoncepční ventil se dá přepnout jediným stiskem přes kůži na šourku.

Joiners-testicle-s_3541986b

Přepínač spermií

Ačkoliv lékaři německému truhláři domlouvali, aby nepřistupoval k implantaci přepínače, Clemens chtěl svůj vynález vyzkoušet na vlastní kůži. Operaci vedl urolog Hartwig Bauer, který se dokonce nechal slyšet, že toto řešení je příhodnější než vasektomie (přerušení chámovodů k trvalé sterilizaci).

Wolfgang Bühmann, který stojí za sdružením německých urologů, varuje, že implantát může způsobit zneprůchodnění. A ventil se může také ucpat. Nicméně Clemensovi se jeho vlastní vynález líbí. Vyzkoušet si ho bude moci zatím 25 mužů. Tak co, pánové, jdete do toho?

Zdroj / Foto: Telegaph

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru