Přeperte klávesové zkratky: Díky programu SuperLauncher je budete mít všechny na dosah ruky

Přeperte klávesové zkratky: Díky programu SuperLauncher je budete mít všechny na dosah ruky

Klávesové zkratky – kdo by je neznal, kdo by je nepoužíval? Jejich počet je ale vskutku závratný a některé z nich navíc poměrně složité. Ve chvíli, kdy máte stisknout třeba tři klávesy najednou, se jistě hodí taková vychytávka, jako je právě SuperLauncher.

Po instalaci aplikace se vám na ploše objeví miniaplikace, která vám ve čtyřech krocích vysvětlí základní používání aplikace. Tato miniaplikace na ploše navíc umožňuje jednu parádní vychytávku – tvorbu vlastních zkratek. Pokud tedy při práci na počítači používáte často nějaký konkrétní postup, neváhejte si jej zjednodušit právě vytvořením vlastní zkratky.

Trial po dobu 21 dnů

 Aplikace není zdarma. Můžete si ji ovšem zadarmo vyzkoušet po dobu 21 dnů, poté se SuperLauncher sám deaktivuje. Pokud vám aplikace během této doby přiroste k srdci, můžete si ji zakoupit za necelých 600 Kč na webu výrobce, který mimochodem umožňuje i platbu přes PayPal.

Zdroj: https://extrawindows.cnews.cz

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru