Premiéra dokumentárního filmu Sebepoznání

Premiéra dokumentárního filmu Sebepoznání

Go Freedom Group přichází s premiérou filmu Sebepoznání. Online premiéra filmu se uskuteční 21. 3. 2021 ve 21:00. Cílem dokumentárního filmu autora Tomáše Adama je pomoci lidem v této nelehké době se sebevzděláním, zejména s jejich seberozvojem a vytvořením prostředí, které bude upřímné a bude lidi nutit posouvat se v osobním žebříčku stále výše.

Komunita Go Freedom Group Vám v rámci svého projektu Institut Sebepoznání přináší film Sebepoznání, který nemá na československé scéně obdoby„S tímto filmem objevíš neobjevené. Poznáš sám sebe takového, jaký doopravdy jsi,“ říká zakladatel komunity Go Freedom Tomáš Adam. Sebepoznání je příběhový dokumentární film Tomáše Adama, výjimečný svým netradičním uchopením. Příběh znázorňuje dívku-Sofii, která po rozvodu svých rodičů odlétá do Indie a Asie, kde tráví nějaký čas. Odloučení jí umožňuje vzdálit se od nepříjemností, které doma pociťuje a poznává nové kultury, ale také sebe sama. Souběžně prochází její kamarád Tomáš velkou osobní krizí a rozvodem. Tato situace ho vede na cestu sebepoznání a hledání nových odpovědí. Oslovuje největší osobnosti a ptá se jich na životní otázky. Setkání s těmito lidmi bylo pro Tomáše klíčem k pochopení jeho životní nerovnováhy a přijetí sebe sama. Sofie a Tomáš se nyní opět setkávají a vyrážejí spolu na výlet do srubu, který si před lety slíbili. V průběhu setkání se Tomáš několikrát zasní a vybaví si rozhovory s osobnostmi. Sofie nově vnímá a pozoruje u Tomáše jistý klid a začne se o jeho cestu zajímat. Při večeři se však stane něco, co Sofie v žádném případě nečeká.

Záměr filmu Sebepoznání je vyprovokovat mysl k úvaze. Žijeme tak, jak chceme nebo žijeme chyceni v životní iluzi? Zároveň chce dokument poukázat na témata, o kterých se autor domnívá, že jsou užitečná pro rozvoj široké společnosti. Nechte se vtáhnout do skutečného příběhu, ve kterém s vámi téměř 40 osobností sdílí své zjištění a vědění o životě.

Picture1

Upoutávka premiéry filmu Sebepoznání 21.03.2021 21:00

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/785615485376249

Zdroj, foto: www.sebepoznani.film

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru