Dnes vyšlo 1 článků

Překvápko! Stařík si zaplatil společnici a ejhle, ona přišla jeho snacha

Překvápko! Stařík si zaplatil společnici a ejhle, ona přišla jeho snacha

Zajímalo by nás, jaký šok musel proděla sedmdesátiletý italský penzista, když si objednal společnici. Chtěl se jen trochu povyrazit a zpříjemnit si život. Muž se snažil být diskrétní, a tak si místo místní ženy objednal ženu z nedalekého města. Největší šok musel přijít, když jeho společnost dorazila a ve dveřích se zjevila 40letá snoubenka jeho syna.

Pán si musel říkat, jak je chytrý, že se vyhne šuškandě a pomluvám, když si objednal dívku odjinud. Bohužel jeho záměr se minul účinkem. Ze zpříjemnění života a dokonalého plánu se stala katastrofa. Do dveří místo cizí sexy společnice vstoupila žena jihoafrického původu, která byla shodou okolností snoubenkou jeho syna. Ta celou dobu všem, i svému snoubenci, tvrdila, že pracuje jako číšnice.

Stařík přemýšlel, jestli má informovat svého syna nebo raději ne. Nakonec si řekl, že je lepší, aby to jeho syn věděl, a tak mu o ženině skutečném povolání řekl. Syn dle očekávání nepřijal dobře. Ale zdali si svou snoubenku vzal, nebo ji naopak opustil, to nevíme.

Víme jen, že historka je ve skutečnosti 4 roky stará, ale teď vyplavala na povrch kvůli aktuálnímu soudnímu slyšení. Syn se totiž soudí se svým otcem kvůli „blíže nespecifikovaným zraněním“. Čert ví, co to znamená.

Zdroj: m.novinky.cz/articleDetails?aId=329706&sznu=mEcHZajFshbQ6sij&mId=7&sId=7

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru