OBRAZEM: Přehlídka nejhorších Photoshop failů!

OBRAZEM: Přehlídka nejhorších Photoshop failů!

Lidé se v dnešní době sociálních sítí rádi ukazují. Aby taky ne, když dnes již v počítači můžete fotku upravit tak, že vypadáte daleko líp než ve skutečnosti. Někteří lidé však zacházejí do extrému a svou nezručností ve věci úpravy fotek, pak vlastně působí směšně a hloupě.

Photoshop dává prostor i amatérskému uživateli nakouknout do profesionálního studia určeného k úpravě fotografií a to je mnohdy i kamenem úrazu. Lidé se vylepšují, ale během své proměny mnohdy zapomínají na drobné detaily, které nakonec prozradí, že například za ukázkově vypracovanou postavou není těžká dřina v posilovně, ale klikání na myšku u počítače. Na internetu se však objevila i velká skupina lidí, která přidává fotky na nichž je okamžitě poznat, že se jedná o falzifikát – to pak vyvstává otázka zda to lidé myslí vážně a nebo zda si pouze dělají legraci.

Pojďme začít největším hitem počítačových úprav. Lidé nejčastěji využívají zkrášlovací programy na vylepšení své postavy či obličeje. Dívky nejraději upravují své nejžádanější křivky - ňadra a hýždě:

Ani pánové zdaleka nezůstávají pozadu – naopak své „vypracované“ těla také rádi vystavují:

Dalším důvodem proč se lidé snaží upravovat své fotky je pravděpodobně samota. Jinak si totiž nedovedeme vysvětlit tyto patlaniny:

Závěrečnou skupinku fotografií bychom pojmenovali ‚rubrika splněných snů’, přesvědčte se proč:

Co dodat závěrem? My ostatní smrtelníci můžeme jen doufat, že si tito lidé dělají legraci. Jestli to však myslíš vážně, Bůh s námi.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru