Přehled nejvtipnějších videí týdne! Burger ring, marmeláda a kočičí terapie!

Přehled nejvtipnějších videí týdne! Burger ring, marmeláda a kočičí terapie!

Zpříjemněte si pátek spolu s námi nejzábavnějšími videi tohoto týdne. Podíváme se na pravděpodobně nejhloupější soutěžící v historii Milionáře, jak nejde otevřít marmeláda v MasterChefovi a nakonec zabrousíme do říše zvířat, kdy nás kočka zasvětí do tajemství terapie. Videa, kterými se baví v současnosti baví svět, přicházejí!

1. Burger ring

Video jsme pojmenovali po správné odpovědi, kterou však mladá Australanka nezvolila a vysloužila si tak pořádný trapas v tamější verzi pořadu “Chcete být milionářem?”. Pobavila diváky o obrazovek, ve studiu, na internetu a nakonec vlastně i sebe a moderátora. Usuďte sami jestli se Vám zdají burger kroužky jako symbol vyznání lásky mezi dvěma lidmi.

2. Marmeláda

Další video pochází opět z televizní soutěže. Tentokrát jde ovšem o show MasterChef, kde proti sobě lidé soupeří ve vaření. Jedné účastnici v brazilské verzi se však stal poměrně nepříjemný problémek. Při vaření nemohla otevřít sklenici s marmeládou. Ač jde možná o banalitu, nahrávka se stala hitem internetu. Jak nakonec soutěží Elisa problém vyřešila?

3. Kočičí terapie

A nakonec něco o zvířatech. Jednomu šťastnému majiteli psa a kočky se poštěstilo natočit tyto mazlíčky v poloze, která se vidí poměrně málo. Kočka psovi masíruje hlavu a ten si to evidentně užívá. Celé video ještě páníček doplnil vtipným komentářem, kdy údajně přeložil, co si kočka právě myslí.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru