Dnes vyšlo 15 článků

Přehled fotbalových sázkových strategií

Přehled fotbalových sázkových strategií

Fotbal je nejpopulárnější sport na světě, proto se začátečníkům doporučuje sázet na něj. Sázení na fotbal není nic lepšího než sázení na nejlepší online sázkařské stránce. Sázkové kanceláře jako 22Bet nabízejí vysoké kurzy na fotbalové turnaje, mnoho možností sázení a profesionální sázkové kanceláře úspěšně využívají různé výherní strategie. V tomto článku mluvíme o některých z nejlepších fotbalových sázkových strategií.

Sázka na remízu

Bookmakeři nezakládají své kurzy pouze na pravděpodobnosti úspěchu týmu. Berou v úvahu to, co většina hráčů sází. Sázející se vyhýbají nerozhodnému výsledku, což není nic neobvyklého, a raději sázejí na výhru jednoho soupeře. Šance na poklidný výsledek fotbalové hry se proto často zvyšují. Remíza je nejběžnějším výsledkem:

V přátelských (tyto zápasy nejsou pro trenéry a hráče zásadní, protože se nehraje na maximum a občas je na hřišti i druhý tým);

Na konci sezony, kdy jsou kluby ve středu tabulky (nemusí bodovat, protože to na mistrovství nevzdávají a jedou do evropských soutěží).

Profesionálové přitom při spekulaci na mírový výsledek raději využívají systém sázení. Tento přístup minimalizuje riziko. Pro hazardní hry se volí tři až pět her, kde může být vysoká pravděpodobnost remízy.

Tato strategie má nevýhodu. Abyste ji mohli používat, potřebujete mít znalosti ze sportu, neustále sledovat klubové statistiky a vyřazovat zápasy.

Obecná strategie sázení

Sázení na počet gólů nad nebo pod určitý počet je jednou z nejoblíbenějších nabídek sázkových kanceláří, a to jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Chcete-li použít tuto strategii, musíte být také fotbalovým fanouškem a často sledovat zápasy.

Zde je několik tipů, které vám pomohou vydělat peníze na sázení obecně:

Pozor na důležité zápasy. Mnoho gólů často padne, když oba týmy prostě musí vyhrát. V těchto případech soupeři více riskují, hrají agresivněji a jsou neustále v ofenzivě. Derby je dokonalým příkladem tohoto typu hry.

Pro výběr vhodných zápasů věnujte pozornost umístění týmů v tabulce, prostudujte si statistiky soupeřů a historii klubu. Fanoušci proto vědí, že Real Madrid a Barcelona jsou odvěcí rivalové. V jejich zápasech padá mnoho gólů.

Přátelům je třeba se vyhnout. Týmy mohou hrát 0-0 nebo 3-3, výsledek se často těžko odhaduje.

Až budete ve svých tipech na fotbalová utkání konkrétnější, můžete zkusit vsadit na brankoviště (0-1, 2-4). Riziko se zde zvyšuje ve srovnání s vyšší nebo nižší sázkou, ale kurz je vyšší.

Pokus

Ve většině případů dávají týmy v prvním poločase méně branek než ve druhém. Tyto informace vám pomohou porazit bookmakera častěji

Výkon závisí na únavě hráče a ztrátě koncentrace. V konečném důsledku jsou obránci náchylnější k chybám, a proto si útočníci častěji vytvářejí nebezpečné šance a góly. Když to víte, můžete najít nadhodnocené události.

Po analýze statistik bookmaker chápe, že pravděpodobnost gólu v prvním poločase je nízká, takže šance na tuto událost jsou poměrně vysoké. Úkolem sázejícího je najít hru, kde je šance na skórování v prvních 45 minutách větší než v jiných hrách. K tomu dochází v následujících případech:

  • Lídr ligy se setkává s poraženým;
  • Jeden z týmů přišel kvůli zranění nebo příliš velkému počtu žlutých karet o klíčové obrany a musel postavit druhého hráče do obrany.
  • Oba týmy preferují agresivní hru.

Závěr

Dodržováním strategií popsaných v tomto článku mohou začátečníci začít chápat, jak hra funguje, a začít budovat své vlastní hrnce. Sledování zápasů se stává mnohem zajímavější a poutavější událostí. Ale pamatujte, že někdy se vaše štěstí může stát, takže musíte dělat rozhodnutí, která odpovídají vašim financím.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru