Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Zaslat.cz – služba, která vám pomůže poslat balík nejlevněji

Pokud chcete jednou za čas poslat balík, pravděpodobně stojíte pokaždé před stejným problémem. Kterou přepravní službou to bude nejlevnější a nejrychlejší? Nebo by bylo výhodnější zajít s balíkem na poštu? Abyste si nemuseli vyhrazovat čas na hledání nejlevnější přepravy, přichází Zaslat.cz. Poradí vám, jak poslat balík nejvýhodněji. Ušetříte čas i peníze.

Na Zaslat.cz stačí jednou zadat údaje o přepravě a vyjedou vám společně všechny výhodné nabídky přepravy. Ukáže se vám, která je nejlevnější, nejrychlejší a doporučená. Potom ani není třeba hledat stránky dopravce, dopravu lze objednat přímo ze Zaslat.cz. Vzhledem k tomu, že služba má uzavřené partnerství s přepravci, nabízí vám dokonce levnější ceny než samotní přepravci.

Jak to přesně funguje?

1. Zamíříte na Zaslat.cz a přímo na hlavní stránce zadáte základní údaje. Vyberete si, zda chcete zásilku posílat v rámci České republiky, mezinárodně, pouze po Praze a okolí nebo Brně a okolí. Zadáte, kde budete chtít balík vyzvednout, a kam jej zaslat. Připíšete rovněž hmotnost a rozměry balíku, protože i od toho se odvíjí cena. Balíků můžete v rámci jedné zásilky poslat i víc.

poslat-zasilku

Objednávka přepravy balíku – zaslat.cz

2. Vyberete si přepravní službu. Zaslat.cz vám nabídne nejlevnější, nejrychlejší a doporučenou možnost spolu se všemi podrobnostmi. Pokud balíky posíláte častěji, vyplatí se vám zaregistrovat se na stránce, abyste měli větší možnost volby.

3. Zadáte konkrétní údaje. Je potřeba vyplnit, kam se má služba pro balík stavit, komu zavolat, až bude na místě, a kam poslat zásilku. A tím vaše práce končí. Zaslat.cz se už o vše postará a zašle vám všechny potřebné údaje e-mailem. Pokud jste si vybrali službu, která vyžaduje označení štítkem, je po dokončení objednávky potřeba štítek vytisknout a nalepit na balík.

Tip: Po celou dobu přepravy lze na Zaslat.cz sledovat, kde se vaše zásilka zrovna nachází. E-mailem vám je zaslán unikátní identifikační kód, pod kterým balík dohledáte.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru