Dnes vyšlo 15 článků

Představujeme Vám Krále webů.cz, našeho partnera…

Představujeme Vám Krále webů.cz, našeho partnera…

Naši vážení čtenáři. Náš portál eRW.cz, do kterého spadá i magazín Objevit.cz, spouští nový projekt s oficiálním názvem Král webů.cz. Naleznete jej na adrese www.kralwebu.cz a nabídne Vám mnoho užitečných informací ohledně tvorby webových stránek. Web je určen pro úplné začátečníky s touto aktivitou. Je sestaven formou blogu, respektive magazínu. Budou na něm vycházet články zaměřené na tvorbu webových stránek, rady a triky pro začátečníky a hlavně mnoho zajímavých ukázek krásných a zajímavých webových stránek na českém a slovenském internetu.

Cílem našeho nového projektu je ponaučení začátečníků s tvorbou webových stránek. Mnoho lidí zatím například není seznámeno s mnoha dalšími možnostmi a setrvávají na službách tipu Blog.cz, Webgarden.cz, Websnadno.cz a dalších. Někteří naopak neví, jak sestavit přehledné a pohodlné stránky. Neví, co znamená přehlednost a váhají se spuštěním svých nových „webovek“.

Jejich problémy jsme se rozhodli vyřešit právě pomocí tohoto webu a skrze něj jim poskytnout zajímavé informace a rady ohledně tvorby webových stránek. Za pomoci našich nejlepších techniků z našeho týmu budeme sepisovat zajímavé články pochopitelné pro začátečníky a užitečné hlavně pro ně. Na webu však chceme publikovat i články s doporučeními různých zajímavých webů. Zaujme-li nás nějaký web, který by měl být inspirací pro začátečníky, rádi o něm sepíšeme krátký článek.

Postupem času se tedy Král webů zaplní mnoha články o tvorbě webových stránek a možná se časem stane užitečnou příručkou pro začínající webmastery.

Úvodní článek webu naleznete zde.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru