PŘEDSTAVUJEME: TSU – Novinka ve světě sociálních sítí, kde si můžete dokonce i vydělat

PŘEDSTAVUJEME: TSU – Novinka ve světě sociálních sítí, kde si můžete dokonce i vydělat
Už je to konečně tady! Internet plný sociálních sítí zažívá revoluci. Proč? Investiční fond Sancus Capital Prive investoval neuvěřitelných 7 milionů dolarů do nové sociální sítě s názvem TSU, která je oproti ostatním sociálním sítím odlišná. Na této sociální síti máte možnost si něco vydělat! 

Řekněte lidem, že si mohou vydělat a jen se pohrnou

Tato síť se oproti ostatním sítím nějak speciálně neliší, ale i přes to má jedno obrovské lákadlo. Možnost výdělku. Řekněte lidem, že si za používání vaší sociální sítě můžou přivydělat a máte zaručeno, že se tam registuje miliony lidí. Nyní však k tomu, jak si je možné na TSU vydělat nějaké ty peníze. Důležitou součástí, jak si vydělat, jsou příspěvky (textové či obrázkové), kdy ty nejúspěšnější mají možnost vytvořit celkem slušný obrat. Vzniká tak zde riziko, že se za poměrně krátkou dobu síť zahltí samými zbytečnými posty, které postrádají jakýkoliv smysl. 

Kde berou peníze?

Budeme upřímní, odněkud ty peníze musí brát. O tom, že Facebook vydělává na svých uživatelích, jsme tu už několikrát mluvili. Je to prostřednictvím reklam, co si budeme nalhávat. Zde je to úplně stejná, avšak TSU si z tohoto výdělku bere pouhých 10%, zbytek rozděluje mezi vás a vaše známé. Dále to má ještě jedno dělení – polovinu (45%) dostává autor původního příspěvku. První sdílející dostane třetinu (30%). Třetí uživatel dostane za sdílení třetinu třetiny (10%) apod.

shared_economics_ad_revenue-e39964fdf52c21d98c028fde754c1f52

Šek vám zašlou, až budete mít více jak 100 dolarů

Pokud vám počítání moc nejde, ničeho se nebojte. TSU tutu „špinavou práci“ udělá za vás. Vydělané peníze následně můžete jako vzorný a čestný člověk zaslat na charitu či darovat jinému uživateli. Pak je zde samozřejmě možnost, že si necháte peníze zaslat, což lze pouze v případě, že na vašem účtu je více jak $100. Jak to bude fungovat u nás je zatím neznámé, rozhodně vám nic nebrání ve vyzkoušení :-) . Avšak nezapomeňte, že jsme v České republice, kde se daní každá koruna! Toto TSU zatím ignoruje.

Milionář přes noc

Pokud si však myslíte, že se prostřednictvím TSU stanete přes noc boháči, musíme vás vyvést z omylu. Peněžní systém je totiž jediné, co je na sociální síti zajímavé. TSU můžeme jinak přirovnat k dalšímu Facebooku.

Na závěr jen dodáme, že TSU si může vyzkoušet každý, lze stáhnout i jako aplikaci na iOS či Android. Registrace je možná formou pozvánky, připojit se můžete také prostřednitcím jiného uživatele, díky čemuž mu vyděláte také nějaký ten dolar. Před registrací však doporučujeme si řádně pročíst podmínky, neboť každému nemusí vyhovovat!

Zkoušíte možnosti sociální sítě TSU a vydělali jste? Podělte se o tom s námi do komentářů pod článkem… Děkujeme!

Zdroj: StartItUp

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru