Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: TestKvality.cz – váš rádce při nákupu spotřebičů

Jak vybíráte nový domácí spotřebič, elektroniku, kolo a další výrobky? Řídíte se podle reklam, recenzí na internetu či rad známých? Určitě není na škodu zjistit si, jak jsou s daným produktem spokojení ostatní.

Můžete se zeptat přátel, ale pravděpodobnost, že budou mít zkušenosti zrovna s věcí, kterou si chcete koupit, je docela malá. Nejjednodušší je hledat na internetu. Jenže má to háček. Vlastně dva:

  1. Není snadné najít recenzi produktu, který hledáte. Dost možná jde o méně známou značku, kterou nerecenzují stovky lidí.
  2. Nemůžete vědět, zda je recenze objektivní. Asi vám neprozradíme žádné tajemství, když si ujasníme, že lidé běžně recenzují věci za peníze a tím pádem je vychvalují.

A proto si představíme internetový projekt TestKvality.cz. Na jednom webu přehledně najdete recenze různých produktů všeho druhu (od sluchátek, přes kola až k autosedačkám). Web zatím startuje, ale recenze přibývají.

test-kvality-logo

K jednomu z nejvyhledávanějších testů na webu patří test vysavačů. Obsahuje sáčkové, bezsáčkové, tyčové, ruční aku i robotické vysavače. U každého je uvedeno hodnocení a cena, v textu pod rychlým přehledem je přesně popsáno, který typ vyhrál a čím si výhru zasloužil. Nechybí ani tipy, jak vysavač vybírat, a informace, které je dobré před koupí vědět.

A takhle to vypadá u všech testů. U některých je v rychlém přehledu přidáno ještě pár důvodů, proč sáhnout zrovna po tomto výrobku (například u sluchátek AKG to může být důvod, že tuto značku používá i DJ Tiesto). Na každý produkt získáte objektivní náhled a zjistíte, zda se za tu cenu skutečně vyplatí.

sluchatka

V čem je TestKvality.cz jedinečný

  • testy různých produktů na jednom místě
  • aktuální produkty – například test autosedaček obsahuje nové modely roku 2015
  • u každého testu rady, jak postupovat při výběru daného produktu

Existuje i slovenská verze testovací ho portálu TestKvality.eu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru