PŘEDSTAVUJEME: TeeVee 3 – apka, která vám připomene, že vyšel nový díl seriálu

PŘEDSTAVUJEME: TeeVee 3 – apka, která vám připomene, že vyšel nový díl seriálu

Kdo v dnešní době nesleduje nějaký ten seriál, jako by ani nežil. Hra o trůny, American Horror Story nebo stará dobrá klasika typu How I Met Your Mother. Láska k seriálu vás sice bude něco stát (nedokážete se přesvědčit, že na další díl se už nepodíváte, přestože opravdu musíte jít něco dělat), ale tak to ostatně bývá s každou láskou. Hlavně se ale plni očekávání budete těšit na každý nový díl, který vyjde.  

No jo, jenže tady nastává ten problém. Pokud sledujete novou sérii, která teprve vychází, může být docela obtížné zapamatovat si, že ve čtvrtek má vyjít nový díl. Beztak si na to vzpomenete až v pátek nebo v sobotu. Nejlépe tehdy, až vám přátelé budou vyprávět, co v tom díle bylo.

Ideální způsob, jak takové situaci zabránit, je nastavit si nějakou připomínku. Prostě použijte externí mozek, který nezapomíná. A nebo můžete zkusit i druhou možnost, která je ideální především v případě, že sledujete dokonce víc seriálů.

Homepage_1

Aplikace vám poskytne více než jen připomenutí

Geniální aplikace z Česka a Slovenska

Aplikace TeeVee 3 vás upozorní, kdykoliv vyjde nový díl seriálu, který sledujete. Je pravda, že se nejedná o žádnou novinku, ale v Česku přesto není příliš známá, což je docela škoda, protože je do češtiny dokonce lokalizovaná. Je totiž dílem českých a slovenských talentů z týmu CrazyApps.

V květnu letošního roku vyšel její update na verzi tři, který přinesl mnoho výhod. Aplikace je dostupná pouze pro iOS, zato je dokonale optimalizovaná jak pro iPhone tak pro iPad. Tam používá dvousloupcové rozložení – v levém panelu je seznam seriálů, které jste si přidali, a v pravém se zobrazují informace o každém z nich. Uvidíte tam, kdy bude další epizoda, základní informace, herecké obsazení a seznam epizod.

2

Vlevo seriály, vpravo podrobnější informace

Podporuje více než 30 000 televizních pořadů, mezi nimiž své oblíbené jistě najdete. No a když si v aplikaci označíte seriály, které sledujete, sama se už o všechno postará. Neslouží k tomu, abyste přes ni sledovali seriály. Jen vás upozorní tehdy, když bude ve vaší zemi dostupný nový díl. 

Komentáře

Nahoru