Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: SvětUbytování.cz – ubytování po celé ČR

Přemýšlíte, kam se vydáte v létě na dovolenou? Nebo se chystáte na prodloužený víkend? Tak či tak můžete chvíle volna strávit v České republice. Často se totiž tak hrneme do zahraničí, že zapomínáme na to, co máme doma. A to je pěkná ostuda.

Připomenout nám to chce SvětUbytování.cz, který se nám snaží naservírovat nejlevnější tuzemské pobyty. Nabízí přes 2 000 objektů v zhruba 700 různých městech a dává vám bohatě na výběr. Stačí si vybrat, kam pojedete, vyhledat si dané místo a hned zjistíte, kde v okolí seženete nejlevnější ubytování.

Pokud se například rozhodnete, že pojedete k hranicím se Slovenskem, můžete si pohodlně vyhledat wellnes pobyty v Beskydech. Možnosti jsou obrovské. Wellnes pobyty nabízí namátkou Zámeček Dinotice nebo hotel Excelsior. Ten vám nabídne ubytování  s polopenzí, vinnou či pivní lázeň, neomezený vstup do wellness centra a spoustu doplňujících aktivit, jako je bowling, stolní tenis nebo stolní fotbálek.

Dovolenou si můžete užít aktivně

Pro pány je v nabídce například dovolená v Beskydech s pivním wellness balíčkem i skvělou zábavou. Kromě relaxace v pivních lázních je pro vás totiž připravena exkurze ve Valašském skanzenu a ve výrobě dekorativních svíček, vycházky z vycházkovými holemi Nordic nebo snídaně s bio produkty.

beskydy_slevy_na_pobyty

A když už budete v Beskydech, rozhodně nesmíte zapomenout navštívit známý Rožnov pod Radhoštěm. Můžete se tam rovnou ubytovat, pobyty pro dva v Rožnově pod Radhoštěm jsou oblíbené. Páry si tam často jezdí užívat prodloužený víkend.

K moři v Česku

Atrakcí jsou například ojedinělé mořské lázně, kde můžete zažít moře se všemi jeho blahodárnými účinky v Česku. Užijete si terapii mořským vzduchem a sluncem, perličkovou koupel, bahenní masky, delfíní relaxační terapii, akupresurní masáže a další služby. Rozhodně se nebudete chtít vrátit domů.

morske_lazne

A SvětUbytování vám takových pobytů nabízí spoustu na jednom místě. 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru