Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: SvetNapojov.sk – alkohol z internetu bez problému

V dnešní době jsme zvyklí nakupovat pře internet úplně všechno. Tedy aspoň my, co patříme k mladším ročníkům. Starší lidé jsou k e-shopům trochu nedůvěřiví, my jsme schopní si objednat klidně rohlíky. Tak proč ne třeba koňak Hennessy? Alkohol lze objednat stejně jako cokoliv jiného, pokud je vám více než 18 let.

Jedním ze známých e-shopů prodávajících alkoholické nápoje je počin našich východních sousedů – SvetNapoju.sk. Nakupování u nich je pochopitelně pohodlnější, když se nemusíte zvedat z obýváku, rychlost srovnatelná. Při objednání do 15:00 je zásilka doručena do 24 hodin.  V případě objednávky ve vyšší hodnotě než 100 euro je dodání kurýrem v rámci Slovenska úplně zdarma. V rámci Slovenska dodáváme proto, že e-shop zasílá také do České republiky. Využívá přepravní službu DPD.

Víno, vodka, likéry, whisky, …

E-shop má v nabídce snad všechny druhy alkoholu, na které si jen vzpomenete. Kategorie jsou přehledně uvedené v horním menu. Ty nejčastěji hledané vidíte rovnou, zbytek se zobrazí po rozkliknutí možností „viac“. Velký zájem je hlavně o whiskey. Příkladem budiž irská whiskey Tullamore Dew, kterou mají v sortimentu v různých baleních. Nabízí dokonce 14 let starou verzi.

tullamore

Mezi další top produkty, po kterých zákazníci často sáhnou, patří Jameson Irish Whiskey, kterou snad není třeba představovat.  Mluví se o ní jako o irské poezii, kterou je možné pocítit na jazyku. Oblíbené jsou taktéž miniaturní a nadrozměrné láhve různých objemů (0,05 l nebo třeba 3 litry). Tato neobvyklá balení si zákazníci obvykle objednávají jako dárek.

Velkou část objednávek ze slovenského Světa nápojů tvoří objednávky stálých zákazníků. Spokojení lidé se vrací, odráží to i kladné hodnocení na Heuréce. Ceny totiž taky nejsou nejhorší. Pro nás Čechy to závisí na momentálním kurzu eura, pro Slováky jsou výhodné.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru