Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Sonicable – nabije mobil 2x rychleji než USB port

PŘEDSTAVUJEME: Sonicable – nabije mobil 2x rychleji než USB port

Jistě to také znáte. Máte naspěch, a váš telefon je úplně vybitý. Kabel Sonicable slibuje, že nabíjení vašeho telefonu již nebude trvat tak dlouho. Má být schopen nabíjet telefonypřes USB port vašeho počítače 2x rychleji.

Společnost Bluetech, která stojí za tímto projektem, tvrdí, že kapacita baterií nedrží krok s energeticky méně úspornějšími technologiemi jako jsou naše dnešní smartphony. Tomuto faktu nemůže Bluetech zabránit, ale svým produktem Sonicable umožní alespoň to, aby váš telefon mohl být nabíjen 2x rychleji.

 

Projekt získal podporu ve výši 361 426 dolarů

Projekt byl zároveň představen na webu Indiegogo, kde se jeho tvůrci snažili získat finance na další vývoj a dokončení produktu. Původní cíl byl 10 000 dolarů, ale zájem lidí byl mnohem vyšší a získali tak 361 426 dolarů, tedy 3 614x více, než původně chtěli.

Na kabelu je zároveň přepínač, který umožňuje uživatelům vybrat si typ funkce, a to běžný režim nebo režim „sonic“. V běžném režimu bude kabel nabíjet zařízení a synchronizovat uživatelská data z počítače, při režimu „sonic“ bude kabel veškeré své zdroje směřovat do nabíjení daného zařízení, a tím bude zdvojnásobena rychlost.

6 barevných provedení a doživotní záruka

20150109010259-pics-04

Kabel je také vybaven speciálním oboustranným USB konektorem, a tak uživatelé nemusí při zapojování přemýšlet nad tím, jakou stranou ho do příslušného konektoru zapojit. Na kabel je navíc nabízena doživotní záruka a je možné koupit jej v šesti různých barevných provedeních.

zdroj/foto: indiegogo.com, gizmag.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru