Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: SeznamŠkol.eu – Najděte si svou vysněnou vysokou školu!

Budoucnost je ve vzdělání. Společnost by totiž nebyla bez učitelů, ekonomů či doktorů a proto jsou pro nás školy stále to nejdůležitější a nejcennější, co v životě máme. Roky, které strávíme produktivním myšlením, věnujeme do našeho vzdělávání. A následně si nacházíme pozice v námi vysněných firmách. 

Otázkou je, jakou školu vybrat? Přece jen v České republice je neuvěřitelné množství škol a všechny nabízejí neuvěřitelné množství možností. Přichází proto inovace – internetový portál SeznamŠkol.eu, který v poměrně pěkném obalu nabízí přehledné seznamy mateřských, základních, středních, vysokých a dalších škol na našem území.

Screenshot at dub 30 20-38-20

Co všechno mohu na stránce naleznout?

Jak již bylo řečeno, stránka přináší poměrně efektivní řešení pro studenty, kteří nevědí, co si vybrat. Je sice pozdě, ale stále ještě sháníte střední školu? Nebo snad základní? Jazykovou? Vyšší odbornou? Či mateřskou? V tom všem vám právě zde pomohou.

Co se o škole dozvím?

Portál přináší pohodlný přehled o všech oborech, kontaktech a popřípadě akcích, které na školách probíhají (tzn. dny otevřených dvěří apod.).

Screenshot at dub 30 20-39-30

Pomoc při přijímačkách

Pro budoucí studenty jsou důležité přijímací zkoušky. Není nic lepšího, než když na ně jdete připravení a s klidným svědomím. Proto SeznamŠkol.eu nabízí také řadu demo přijímacích testů, na kterých si mohou žáci vyzkoušet své dovednosti a zjistit, zda by se na nějakou prestižnější školu dostali či v čem se mají ještě zdokonalit.

Screenshot at dub 30 20-40-27

Štěstí přeje připraveným

Možná se ptáte, k čemu vám takové přijímací zkoušky budou? Jedná se většinou o testy z minulých let, systém je vždy odešle a automaticky vyhodnotí. Pro vás jako uživatele to přináší rychlý způsob, jak dostat ihned zpětnou vazbu. Dále získáte povědomí o tom, s čím se můžete setkat a jaké typy úloh se v přijímacích testech nejčastěji objevují. Budete připraveni! Nejdůležitější je také vyrovnaná mysl. Když už dorazíte, nestresujte se. Nebuďte jako 90 % lidí a snažte se na tuto “zátěžovou zkoušku” co nejvíce připravit.

Pomoc hledejte na SeznamuŠkol.eu

Je tedy vaším cílem vysoká škola Praha? Hledejte tam, kde poradí – na portálu SeznamŠkol.eu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru