Představujeme: RC-rcmodely.cz

Představujeme: RC-rcmodely.cz

Miluješ rychlou jízdu? Chtěl bys někdy vyzkoušet, jaké to je ovládat letadlo či vrtulník? Chtěl bys řídit menší motorový člun? Tak si pořiď model na dálkové ovládání a tvůj sen se ti okamžitě splní. Přibližně tímto sloganem by se dal charakterizovat internetový obchod RC-rcmodely.cz zaměřující se na prodej dálkově ovládaných neboli RC modelů (RC model = je zkratka z anglického výrazu „Remote Control Model“, což znamená model na dálkové ovládání). Nabídka eshopu pokrývá vesměs všechny nejoblíbenější kategorie dálkově ovládaných modelů – RC auta, RC vrtulníky, letadla, lodě, motorky a také tanky.

RC modely

Sortiment RC modelů

Narazíte zde na modely určené jak pro začátečníky – nejčastěji se jedná o sestavené modely s vysílačkou, které obsahují uvnitř balení vše, co budete k jejich zprovoznění potřebovat.

Tyto jednoduché RC modely ani nemusíte nijak složitě sestavovat. Stačí je vytáhnout z krabice, nabít přiloženou baterii, připojit ji k modelu a můžete směle vyrazit je otestovat do ostrého terénu. Modely pro začátečníky jsou také nejčastěji vyrobeny z odolnějšího materiálu.

Dalším typem jsou sestavené modely bez vysílačky. Ty jsou určené pro středně pokročilé uživatele, kteří již mají nějaké zkušenosti s provozováním modelů. U těchto modelů se předpokládá, že již dálkový ovladač vlastníte. Tento ovladač ovšem musí být kompatibilní s přijímačem uvnitř vybraného modelu

Třetí kategorií jsou pak modely, které si musíte sami složit (tzv. stavebnice). Jsou určené pro pokročilé modeláře.

Kamenná prodejna

K eshopu je také přidružena kamenná prodejna, která se nachází na adrese: Podkovařská 6, Praha 9 – Vysočany. Otevírací doba je pondělí, středa, pátek od 10 – 17 hod. V úterý a ve čtvrtek je otevřeno až od 11 a zavírá se opět v 17 hod. Na prodejně vám také pomohou opravit váš poškozený model a uvést jej zpět do provozuschopného stavu.

Komentáře

Nahoru