PŘEDSTAVUJEME: Printeroid – Malá tiskárna fotek k vašemu iPhonu či iPadu

Pro Apple zařízení se opět objevil zajímavý gadget především pro umělce, kteří nepotřebují drahé zrcadlovky, ale bohatě jim stačí jejich iPhone či iPad. Tento gadget se jmenuje Printeroid a dokáže vám během chvíle vytisknout fotku přímo z vašeho zařízení.

Celkem zajímavé, že pro ty iPhony a iPady stále častěji vznikají nějaké ty cool věcičky. Tentokrát tu máme skvělý gadget, který fuguje jako starý polaroid. Ten se proslavil především díky tomu, že své fotky jste měli za krátkou dobu vytištěné. Tento chytrý gadget vymysleli dva pánové – Pierpaolo Lazzarini (designér) a Giampaolo Scapigliati (hudební skladatel). Svůj geniální vynález nazvali Printeroid. A co všechno umí?

Fotky či dokumenty – to je jedno

Díky němu můžete jednoduše a pohodlně vytisknout fotky či nějaké textové dokumenty přímo z vašeho Apple zařízení. Jedná se vlastně o jakousi malou kompaktní tiskárnu, u které máte k dispozici 10 metrů dlouhý papír, což by vám mělo stačit. Pokud ne, přikoupíte si.

pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-01_zps0b286138 pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-02_zps8d6b2a6a pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-03_zpsdeac9c69 pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-04_zps12af7453 pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-05_zps33b0bed2 pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-08_zpsd98e5388 pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-09_zps6ac40047 pierpaolo-lazzarini-giampaolo-scapigliati-printeroid-iphone-ipad-designboom-10_zps336118ae

 

Zdroj: printeroid

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru